Трамп: «Мы выглядим дураками перед всем миром»

70

Бывший президент Дональд Трамп в интервью  на Fox News , раскритиковал выход США из Афганистана, назвав это “самым глупым шагом, который когда-либо был сделан в истории США”.

«Они забыли об одном, они забыли взять с собой людей и вещи, то есть забыли взять с собой самую лучшую военную технику в мире, и на самом деле в это трудно поверить, потому что ребенок понял бы”, — сказал Трамп. “Вы выводите армию в последнюю очередь. Ребенок бы это понял. Как они могли сделать такое с нашей страной?

Байден и проснувшиеся генералы опомнились только что”.

В результате взрыва террориста-смертника в четверг в международном аэропорту Кабула, количество погибших солдат США возросло до 13. Официальный представитель США сообщил Reuters, что число убитых американских сотрудников, вероятно, вырастет. Более 12 человек получили ранения.

Агентство Reuters отметило, что эти атаки привели к самому смертоносному инциденту для американских войск в Афганистане за истекшее десятилетие.
Трамп назвал хаотичный уход «позором».

“Мы выглядим дураками перед всем миром, мы слабы, мы жалки, нами руководят люди, у которых есть понятия не имею, что они делают.

Они выводят армию, а потом говорят, что сейчас мы выведем людей, а затем внезапно вошел Талибан, который мы сдерживали так что они бы не двинулись без нашего одобрения.

Я думаю, что это был самый глупый шаг, который кто-либо когда-либо делал, возможно, в истории нашей страны: вывести военных и затем сказать: “О, мы надеемся вытащить людей”.

Наша страна действительно в беде. И будет только хуже”.

P.S.Майкл Гудвін: Вихід Байдена з Афганістану — це капітуляція і поразка, яку він хоче назвати успіхом

Було боляче дивитися на глибоке горе на обличчі президента Байдена , коли його очі напливали сльозами. Але його особисті страждання не можуть звільнити його від відповідальності за те, що сталося в Кабулі . 

Також не можна сприймати серйозно його непристойно ганебні спроби перекласти провину на колишнього президента Дональда Трампа і навіть на його власних військових командирів. 

Коли ворог завдає удару зі смертельними наслідками, це не вина когось іншого. Це не лідерство і, звичайно, не президентське

Ми точно знаємо, що військові виступали проти його поспішного виходу. Офіцери дали йому альтернативи, і він сказав ні. 

Однак, коли справа йде з рейок, він наважується ховатися за генералами.

Це політика, це Вашингтон. Це не знак надійного головнокомандувача.

Найгірший день для наших військ в Афганістані за десятиліття ніколи не забудуть ті родини Золотої Зірки, які отримали цей страшний стук у двері від когось у формі. Але це також страшна пляма для Америки, що наші відважні чоловіки та жінки потрапили в таку вразливу ситуацію. 

Вони ризикували життям, героїчно намагаючись врятувати переляканих мирних жителів багатьох народів. Вони досягли значних успіхів, але зараз заплатили неприйнятну і непотрібну ціну. 

Біль президента, який, здається, завжди пов’язаний із втратою сина Бо Байдена від раку, не змінює того факту, що його аргументи на його позицію залишаються такими, якими вони були весь час — непереконливими, нечесними та безглуздими. 

Він встановив умови виведення, включаючи раптову відмову від авіабази Баграм, і схвалив домовленість про розподіл безпеки з терористичною організацією «Талібан». Він з гордістю наводить ці рішення, але ті та інші несуть безпомилковий запах слабкості. Коли десятки тисяч людей зібралися в аеропорту, хаос став запрошенням до вбивства та хаосу. 

foxnews.com

Поделиться:
Загрузка...