Товариш Сталін був неабиякий негідник

95
І справа не в тому, що він знищив мільйони людей. Він як людина був моральною й фізичною потворою. По-перше — сухорукий. Другий та тертій пальці на лівій нозі зрослися. Страждав на паранойю. Але були ще страшніші та огидніші якості.

По-перше, Сталін був педофілом. Перебуваючи у засланні, він розбестив тринадцятирічну дівчинку Ліду Перепригіну, яка у 14-річному віці народила від нього сина. Був величезний скандал, Сталін обіцяв одружитися на дівчинці, аби не піти гриміти казанком по каторгах. Але після Лютневої революції утік до Пітера.
Повернувшись із заслання Коба тут таки звабив 15-річну Надію Аллілуєву, яка стала для нього другою дружиною. Цікаво, що Надя могла бути його… донькою. Оскільки у 1900 році у нього був роман з її матір`ю. Принаймні, про те, як під час чергової сварки Сталін кричав дружині: «Ти знаєш, що ти моя донька?!» розповідала письменниця Ольга Кучкіна, чий батько був другом Надії Аллілуєвої.
Не цурався «вождь усіх часів та народів і гвалтувати жінок. Зокрема, оперну співачку Віру Давидову, балерину Ольгу Лепешинську…
Стосовно брудної історії з Лідою Перепригіною передд ХХ з`їздом КПРС за особливим доручення Хрущова ціле розслідування було. Матеріали з «особливої теки» свого часу стали доступні дослідникам, зокрема про них писали професор Прінстонського університету Стівен Коткін, росіський історик Борис Ілізаров, британський дослідник Саймон Монтефіоре, але потім за влади Путіна їх знову закрили.
А «соратник» Сталіна і юридично глава СРСР Михайло Калінін любив гвалтувати малолітніх учениць балетної школи, яких йому простачав секретар ЦК ВКП(б) Авель Єнукідзе, якій сам був педофілом. Він же забезпечував дівчатами охочих з числа кремлівської еліти. Єнукідзе також ховав тіла задушених Калініним нещасних. Зокрема відома трагічна історія юної балерини Бели Уварової.
До речі, реально Калінін помер у 70-річному віці від серцевого нападу під час спроби зґвалтування чергової дівчинки.
А на фото — лист секретаря ЦК КПРС Оверкія Аристова щодо обставин зв`язку Сталіна з неповнолітньою Лідією Перепригіною.
Поделиться:
Загрузка...