ТКГ узгодила чотири нові точки розведення сил на Донбасі

67

Тристороння контактна група узгодила чотири нові точки розведення сил і засобів на Донбасі.

Про це заявив виконувач обов’язків командувача Об’єднаних сил Віктор Ганущак на брифінгу 4 листопада.

«За результатами зустрічі ТКГ погоджено 4 ділянки: Григорівка, Слов’яносербськ, Петрівка і Нижньотепле. Ситуація після розведення на ділянках Станиця Луганська, Золоте і Петрівське в цілому залишається стабільною та контрольованою», – сказав він.

Три ділянки з озвучених: Слов’яносербськ, Петрівка і Нижньотепле, — розташовані у Луганській області, одна — Григорівка — у Донецькій.

Раніше повідомлялося, що на переговорах у Мінську розглядають дев’ять можливих точок розведення. На пропозицію України бойовики відповіли своїми.

Україна виступає проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це суперечить суті Мінських угод і призведе до заморожування конфлікту, що категорично не влаштовує Україну.

P.S.

Знову «розведення».
Під шумок конституційної та політичної кризи. Під шумок програних виборів, влада Зеленського узгодила нове «розведення» військ на ТКГ.
Це чотири ділянки: Григорівка, Слов‘яносербськ, Петрівка та Нижньотепле.
Знову нас всіх розводять. Знову наші війська відводять від позицій які вони здобували в тяжких боях…
У когось дуже пригорає і хтось дуже хоче дивитися в очі Путіну. Хтось втрачає землю під ногами від програних виборів…і комусь дуже треба знову прогнутися під агресора.
Поделиться:
Загрузка...