ТКГ про загибель десантника Свинарика

86
Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі (ТКГ) оприлюднила коментар з приводу смерті у зоні бойових дій на Донбасі бійця ЗСУ Олега Свинарика й пояснила, чому вона не рахується бойовою втратою у щоденному інформаційному зведенні ООС

Коротку заяву з даного приводу ранком неділі, 8 листопада 2020 року, розміщено на офіційному телеграм-каналі ТКГ.

Наводимо її повністю

«7 листопада в Луганській області загинув військовослужбовець однієї з наших аеромобільних бригад.

За попередніми даними, причина смерті небойова, можливо, самогубство.

Слідство проводиться працівниками Національної поліції України.

Спекуляції щодо «…можливого приховування бойових втрат керівництвом ЗСУ», які розповсюдили деякі посадові особи та ЗМІ, вважаємо неприпустимими.

Українська делегація висловлює своє щире співчуття рідним та близьким загиблого.

Дякуємо за увагу».

P.S.

Дивний різнобій в помідомленні 7 листопада про загибель бійця Олега Свинарика та звітах командування ООС про відсутність втрат може мати просте пояснення — саме в цей день «на передовій» перебував Зеленський.
Він ніяк не відреагував на загибель двох бійців минулого тижня, то ж псувати картинку його височайшого візиту смертю якогось чергового десантника тим більше не стали, навіть придумали ідіотське формулювання — «російські окупанти використовують стрілкову зброю та гранатомети, але перемир»я триває» (с)
Всі ж вже прозвітували про «неймовірний успіх перемир’я».
Сам Зеленський півтора року тільки і обіцяє «мір-мір-мір», ну подумєш при ньому вже загинуло більше ста бійців, з «всеосяжного» «загинув лише один»(с), потім ще двоє і п’ятеро поранено, потім ще поранений і от знов загиблий, це не рахується, бо не вписується в картінку для уставшого стада.
Якщо це підтвердиться — буде зайве підтвердження змови про штучне замовчування ЗМІ та владою реальної ситуації на фронті зокрема та в армії вцілому.
Хто згадає цьому «головнокомандуючому» сержанта Журавля?
Нє вєлєно.
Але найгірше, що і суспільству теж стало зручно не бачити реальність, їм чомусь простіше миритися з тотальною брехнею на крові.
Поделиться:
Загрузка...