Титушки Зеленского стали лагерем, жгут костры и страдают

54
Титушки Зеленского стали лагерем, жгут костры и страдают. Им горячий кофе и бутерброды волонтеры не привозят.

Все, вот абсолютно все — как в 2013 году.

Коли з його дому дістануть вже самого Вову, і не тітушки, а справжні українці, і коли його поволочать до ліхтаря, єдиним, хто завадить товаришу Лінчу, буде саме Порошенко.
Це те, що треба вовіку розуміти, коли він посилає тітушню до чужих домів. А ті, кого торчок вважає «найкращими і вірними друзями», насправді зараз вішають на нього злочини, щоб на своєму дрібному корешку грати. Та коли все почне сипатися, його зіллють і подільники, і (що важливіше) замовники, щоб не розказав слідству з ким і як виводив в оффшори державні вже зовсім не дрібні сотні мільярдів.
Але торчок, в силу свого скудоумія, цього не розуміє. Бо дрібний кримінал завжди собі здається крутим і стрАшним,
в своїх очах він рулить по жізні в кабріолеті на швидкості. А прозріння приходить лише в останню мить, коли ось він — кінець.
Зрозумій, Володімір: єдиний гарант збереження твого життя це саме Петро Олексійович. Молися на нього. Саме в твоїх інтересах, щоб в Україні на той момент був той, кого послухаються, коли він скаже:
— Хлопці! Зніміть петлю! Він нам ще потрібен для показів!
Джон Сміт

Мамкін політік, який обіцяв повернути заробітчан в Україну і гідне життя, повернув один з найгидотніших елементів епохи Януковича — тітушок з «гідною» оплатою 700 грн на рило.
Це, звісно, мінус для держави. Хотілось вірити, що епоха тітушок закінчилась в 2014.
Мінус для мамкіного політіка в тому, що тітушки виглядають як тітушки, як би їх не намагались позиціонувати. І нічого крім огиди персонально до мамкіного тітушковода вони не викликають. Ну і ще флешбеки 2014. Навіть в тих, хто не любить Порошенка.
І тут взагалі біда для найвеличнішого тітушковода світу. Бо в 2019 суспільство кричало «розіпни його» стосовно Порошенка. Зараз найвеличніший тітушковод світу не тільки не отримує підтримку своїх дій щодо Порошенка, тим самим демонструючи всю ницість своїх дій і страх, та ще й додатково обляпує себе обляпаного ще й цим брудом від смердючої тітушні.
То ж продовжуйте в тому ж дусі, найвеличніший тітушководе світу.

Видать в чатике организаторов ЗЕтитушни, что-то пошло не так. Ну или координаторы решили тупо закрысить денег…

Олексій Петров

Поделиться:
Загрузка...