Тактико-спеціальні навчання в 30 омбр

215

З особовим складом резервістів першої черги та військовослужбовців контрактної служби 30 окремої механізованої бригади протягом пʼяти днів проводилися тактико-спеціальні навчання.

В ході занять були відпрацьовані конкретні питання для підрозділів різних родів військ та такі загальні як: переміщенню підрозділів до районів виконання завдань, робота з топографічними картами, ведення вогню по повітряним та наземним цілям з різних видів озброєння, постановка бойового завдання командирами різних ланок підлеглому особовому складу.

Складність даних навчань заключалась в тому, що замисел керівників, в якості яких виступали начальники родів військ оперативного командування «Північ», ніхто не знав, тому завдання ставилися безпосередньо на «полі бою» і прийняття відповідних рішень здійснювалось відповідно до поточної обстановки.

Бійці резерву, які безпосередньо приймали участь в навчаннях продемонстрували неабияку виучку та старанність, а ті вміння, навички та бойовий запал, які здобули в зоні ведення бойових дій, допомогли під час виконання навчально-бойових завдань.

Поделиться:
Загрузка...