«Світові лідери» продовжують прогинатись перед смердючим шакалом

128
Сьогодні не тільки 7-ма річниця збиття російською армією малазійського боїнга з 300 жертвами.
Сьогодні також 7-ма річниця з дня, коли окупація росією Донбасу і війна, яку вони принесли на нашу землю, мала бути закінчена.

Я добре пам’ятаю як росією істерично видалялись відео з бравадним сюжетом про збиття «укропського самольота». Я добре пам’ятаю як з’явився інспектор Карлос, льотчик правого сектору Волошин, як російська пропаганда шукала шляхи відмазати росію від злочину.
Я добре пам’ятаю де тоді була українська армія (а вона була під Сніжним, оточувала Донецьк) і розумію, що будь-які серйозні дії заходу щодо росії у вигляді тих же санкцій, могли покласти край окупації Донбасу.
Я добре пам’ятаю як світові лідери грозилися рішуче відповісти. Так що хйло реально перес.., але рішуче злилися.
І це, я впевнений, було поворотною точкою. За відсутністю відповіді за очевидний реальний злочин в хйла послідувала ейфорія від безкарності, а далі введення так званих «гуманітарних конвоїв під егідою червоного хреста» з публічним порушенням суверенітету України, а потім вже і введення регулярних російських військ на День Незалежності.
І інші події на Донбасі, в Сирії, десятки тисяч жертв теж, я впевнений, що їх могло б не бути, якщо б 7 років тому дали по зубах шакалу з підігнутим тоді хвостом.
Зараз, відмічу, хйло особливо і не приховує що то він зробив. У всякому разі істерик про інспектора карлоса і самольота правого сектора я вже не бачу. Та й вже не треба. Що ви нам сдєлаєтє?
Що хочу сказати?
Хочу сказати що відповідальність за смерті дуже часто лежить не тільки на вбивцях, а й на тих, хто це вбивство допустив своєю бездіяльністю. В кримінальних кодексах більшості країн за це передбачено ув’язнення. Але так звані «світові лідери» продовжують прогинатись перед смердючим шакалом, який дуріє від безкарності і спричиняє все більше смертей і руйнувань по всьому світу
І ще дуже шкода, що ми й собі вибрали такого міні-чемберлена по замовчуванню, що відпускає цемахів і здає території та інтереси лиш би задобрити шакала, розвиваючи в нього ще більший апетит.
Mason Lemberg

P.S. NS2 (NorthStream2) ПЕРЕВАЖИВ MH17?
Айдер Муждабаєв:
Те, як т.зв. «Цивілізований» світ відреагував на збитий за наказом Путіна лайнер рейсу МН17, є найбільш точним його портретом.
Голландці і німці 7 років бояться назвати російський рейх державою-терористом, хоча знали, хто збив літак із їхніми громадянами вже за 5 хвилин після «катастрофи».
І ніколи не назвуть, бо тоді ж треба припиняти з росією всі стосунки, упроваджувати «смертельні» санкції, а як же NS2 та інші «взаємовигідні» проєкти?
Малайзія тим часом просто продала своїх громадян за пальмову олію, яку в неї на корню купують росіяни, щоб годувати свій скот. І, знаєте, мені здається, що малайці чесніші за європейців. Бо вони не кажуть нічого про базові права людини, закони, демократичні цінністі тощо.
Uk0
Canada
Немцы — это да, они вообще россиянами постоянно очаровываются. brother from another mother, так сказать.
А вот голландцы — не согласен. в частности, из последнего, Рютте вместе с поляками и балтийцами очень категорично выступил против недавних предложений Меркель и Макрона налаживать общение с р@шкой.
То, что правосудие двигается со скоростью улитки — это да. но «простые решения» и «всем и так все понятно» — это про дикую страну. в цивилизованных странах есть процесс. и его медлительность — обратная сторона медали. преимуществом же является точность, беспристрастность и безоговорочность.
DoriN1987
Київ
Нажаль через бюрократію у Європі проходить багато часу між подією та реакцією, і за цей час — багато чого відбувається. В тому числі і корупціонні потуги московитів, через що увесь час хтось намагається продати ідею про хорошого московита
Можливо було б добре, якщо б міжнародні відносини працювали так, але вони так не працюють не тільки в випадку з Россією, а загалом.
Найбюільш близький випадок зі свіжої історії — налагодження відносин з Кадаффі, після того, як він визнав свою відповідальність за Локербі.
Загалом перемогу економічних інтересів та realpolitik над принципами ми бачимо у відносинах з Китаєм, Саудівською Аравією, деякими африканськими диктатурами, тощо.
Але разом з тим декларація принципів демократичними країнами не є порожнім звуком. Вони все ж таки певною міру керуються ними на відміну від Китаю чи РФ. Це можна вважати ліцемірством, і казати, що краще вже Малайзія. Але ні, насправлі, це краще ніж нічого. Це не тільки має певні практичні результати зараз, але є потенціалом для подальшіх змін, бо це значить, що дії, скажімо, німецького уряду критикують за недостатнє слідування принципам. І це робитсья в самій Німечинні також. І більш принципові в цьому питанні зелені можуть увійти в наступну коаліцію.
Насправді ліцемірство краще ніж «все або нічого», бо «все або нічого» це насправді просто нічого, це російська парадигма цінічної геополітики, де кожен сам за себе, томущо всі брешуть, справжньної демократії не має і т.д. і т.п.
Поделиться:
Загрузка...