Сухпай, який нині видають в ЗСУ ФОТО

113
Бірюков виставив фото сухпая, який нині видають в ЗСУ – прислали йому читачі. Сухпай – точний аналог сухпая за нормами 1974 р. який я жер на полігоні 54-го ОРБ у 2017 р. У бляшаних банках. На чеку дата виготовлення – 2020 р. і термін зберігання – до 2022 р. Що не так?

🍫Те, що за той час Центром Марченко був запущений і переданий у війська новий сухпай – у вакуумпакетах. З підігрівом. Цей новий сухпай були моменти коли не передавали у взводи, бо солдати так охреніли, що жерли сам лише сухпай, аби не готувати. Той новий сухпай був справді смачний. Пробував, знаю. Натомість нині…
😥Марченка протримали кілька місяців у СІЗО (генерала!) і досі маринують кримінальною справою, яку ані закривати не хочуть, ані в суд передавати – розвалиться. З Центру Марченка пішла майже вся його команда. За весь 2020 р. на нову систему харчування за каталогом не перевели жодну в/ч. І от – сухпаї. Замість нових, у вакуум пакетах – старі, ще совкові. У бляшаних банках.
👉🏻Шанувальники ЗЕ, ви бачите як вони з вами? Щоб вам там не розповідали про Порошенка, але новий сухпай вже існував, його виготовляли і передавали у війська. Треба було просто не заважати – і новим сухпаєм була б забита вся армія на роки вперед. Натомість вам тепер дають жерти от це. А по телеку якийсь Бігус з лівими записами розповідає, що у всьому винний Порошенко, і ЗЕботва вдуває це у вуха. Хіба можна так з людьми?
.
Добрий ранок, це вам на сніданок.
А на первой фотографии не макаронина в банке, это какой-то крупный лимфатический или кровеносный сосуд. Приятного аппетита вам желает Министерство обороны Украины.
Сухпай из трех консервных банок мой ровесник. Именно в 1974 году были изменены нормы продовольственного обеспечения и в сухпайках появились «мясо-растительные консервы».
И вот тут простая ретроспектива.
В 2015 году началась работа по изменению норм продовольственного обеспечения. В 2016 году прототипы уже демонстрировались Верховному Главнокомандующему. В 2017 году первые закупки и дегустации. В 2018 году начали закупать массировано. В 2019 году планировалось полностью отказаться от норм 1974 года.
А? А что так? А кто ж это сделал? А кто уж нас такой про армию сейчас заботливый? А кому похер на армию?
Вы знаете ответ.
Поделиться:
Загрузка...