Суд залишив Антоненка під вартою

74

Шевченківський райсуд Києва залишив без задоволення клопотання захисту обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка щодо зміни йому запобіжного заходу.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Суд ухвалив: клопотання захисників залишити без задоволення. Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає», — сказала головуюча суддя Оксана Голуб.

Адвокат Дмитро Круговий попросив під час своєї промови суд відпустити Антоненка під особисте зобов’язання. Круговий зазначив, що стан здоров’я пана Антоненка погіршився в умовах СІЗО. Він окремо зазначив, що Антоненка оглядав судинний хірург.

Окремо захисник підкреслив, що дружина Антоненка захворіла і її діагноз наразі невідомий, а дітям Антоненків наразі немає з ким перебувати.

Голуб оголосила, що розгляд справи відкладається до 2 лютого на 14:00, і на тому засіданні має розпочатися дослідження матеріалів справи.

Нагадаємо, у грудні Антоненка залишили під вартою попри підозру на ковід. 12 січня стало відомо, що Антоненко поскаржився на погіршення здоров’я, у нього в СІЗО почали випадати зуби.

Шеремет загинув у 2016 році в Києві в результаті підриву його авто. До грудня 2019-го в розслідуванні убивства Шеремета не називали підозрюваних в організації та виконанні вибуху. Однак 12 грудня підозрюваними у справі Шеремета правоохоронці назвали музиканта Андрія Антоненка, дитячого хірурга та волонтерку Юлією Кузьменко і медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь.

Організатором убивства слідство назвало Антоненка, захопленого «ультранаціоналістичними ідеями». Правоохоронці заявили, що чоловік культивує «велич арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної приналежності». До свого задуму він нібито залучив лікарку Юлію Кузьменко та волонтерку Яну Дугарь, а також ряд невстановлених осіб.

Сьогодні у Нацполіції підтвердили допит колишнього співробітника білоруського спецпідрозділу Ігоря Макара. У справі Шеремета він має процесуальний статус свідка.

P.S.

Подивився суд над Антоненком. Зловив себе на дуже хреновій думці. Включив з ютуба кліп Ріффа ще до арешту…..
😮Люди добрі, ви звернули увагу наскільки гірше став виглядати Ріфф? Він схуд. В нього явно попсувався зір. У нього випадають зуби… В’язниця ще нікому не була курортом.
😕У мене сильнішає відчуття, що ті хто засадив Ріффа уже зрозуміли, що засудити його не вдасться. Тому вони переслідують іншу мету — якомога сильніше попсувати йому здоров’я в’язницею. Аби молодий привабливий талановитий співак з буцегарні вийшов немічним інвалідом. Навіщо?
😠Від самого початку я писав. Ріффа посадили за пісні. Москва і вата замовили його, аби прилюдно покарати автора пісень які давно стали народними. «Тихо прийшов — тихо пішов», «Важелі», «Земля», «Воїни життя», «Sens» — їх співають 9 з 10 ветеранських компаній. Їх співає українська молодь. Пісні Ріффа шкоди агресору приносять більше ніж пара десатних батальйонів — вони будують майбутнє. Те саме, зламати яке нам мріє Кремль.
😡Я тільки одне скажу про це. На місці потужних міністрів я б замислився. Люди можуть забути багато чого. Люди НІКОЛИ не забудуть хто убивав і калічив їхніх митців. Чули?
Поделиться:
Загрузка...