Суд по убийству Павла Шеремета: грядет буря

140

Риффмастер Андрей Антоненко — один из символов войны. Автор гимна Сил специальных операций «Тихо прийшов, тихо пішов», фронтовой артист, характер которого соответствует его песням — он стал сержантом, резервистом ССО, и на День сержанта 18 ноября именно фото Антоненко командование ССО выставило в своей странице в фейсбуке. Множество раз я встречал Андрея с концертами на самых разных участках фронта, его по-настоящему любят в войсках.

Юлия Кузьменко — известнейший и уважаемый волонтер, которая посвятила все свое время помощи фронту, ее лично знают многие сотни военных и волонтеров, она также известнейший детский врач, профессионал, которая спасла в институте Амосова и центре детской кардиологии сотни жизней.

И Андрей и Юлия очень многое отдали нашей стране.

Суд будет завтра. Павел Шеремет был одним из самых уважаемых и влиятельных наших журналистов, и все, что относится к его делу, любые зацепки, все должно получить разъяснение в законном порядке. Дело Шеремета — страшное и тягчайшее преступление, где, казалось, не было надежды найти хоть какие-то ниточки, и потому каждая версия требует тщательного изучения, и конечно, максимально публично. Кроме как в суде это не выяснить.

То, что было вчера — это пресс-конференция, это политические заявления. А в суде должны выступить прокуроры, и что будет предъявлено в полном объеме еще неизвестно. Но адвокаты и подозреваемые должны официально ответить на тяжкие обвинения на суде. Я очень хочу услышать комментарии всех тех, кто был назван на пресс-конференции. Я очень опасаюсь, чтобы с кем-то еще из фигурантов дела не произошел несчастный случай или самоубийство.

В любом случае грядет буря. Без преувеличения — речь идет об авторитете страны, государства в целом, о людях, которые значат очень многое для Украины.

Я хочу обратить внимание турбо-депутатов Верховной Рады. Стране остро необходим суд присяжных. Дела такого накала и такой значимости следует решать с привлечением общественности, поскольку в таком деле правосудие как никогда нуждается в доверии.

Юрій Бутусов

P.S.Кузьменко у суді: не знаю, як закінчиться моє життя, але вчора закінчили мою кар’єру

Волонтерка Юлія Кузьменко, яку підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, не визнає своєї причетності та заявляє, що результати експертиз – хибні.

Про це вона наголосила на суді.


«Вчорашній день, напевно, почався звичайно. Я була на роботі, у мене було 3 дитини в операційній. Найнеприємніше – це зараз постфактум розуміти, що коли я ще перебувала в операційній, в цей момент уже готувався брифінг. Я вже стала вбивцею», — сказала Кузьменко.

Вона зазначила, що про Шеремета вперше почула у день його вбивства.

«Я сиділа на роботі, відкрила фейсбук, прочитала, що вбили Шеремета. Я тоді ще полізла читати, хто це. Я не знаю, як закінчиться моє життя, але вчора закінчили мою кар’єру. У мене тисячі пацієнтів… Що повинні думати батьки дітей, яких я оперувала, що хірург був вбивця? Кому вони віддавали своїх дітей?»,- додала вона.

Також волонтерка розкритикувала експертизи, за якими, нібито, слідчі встановили її причетність до справи.

«Навіть в 19 столітті система антропометрії складалася з дуже багатьох показників», — наголосила Кузьменко.

Вона додала, що її опис та опис вбивці склали і співставили за нечіткими записами відеокамер.

Нагадаємо, під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу для дитячого медика Юлії Кузьменко, її адвокат Влад Добош заявив про відвід судді Печерського районного суду Києва.

Проте, суд відмовив у відводі судді Вовка у справі Кузьменко.

Про відвід судді Вовка захист просить й у справі Андрія Антоненка. За словами захисника, зокрема, існує обґрунтована підстава вважати, що, слідчий суддя є упередженим.

Зазначимо, що суддя Вовк має неоднозначну репутацію. Свого часу він відправив за грати Юрія Луценка та знімав із розшуку Олександра Онищенка.

Також зазначимо, що адвокати хочуть викликати свідчити колишнього чоловіка Кузьменко, з яким вона була у шлюбі станом на літо 2016-го (коли був убитий Шеремет), він нібито має підтвердити її алібі.

Нагадаємо, прокуратура просить суд обрати запобіжний захід у вигляді арешту для Кузьменко.

Сьогодні, 13 грудня, підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку оберуть запобіжний захід.

Як вже відомо, 13 грудня суд обрав запобіжний захід для військовослужбовця Яни Дугарь – цілодобовий домашній арешт. Вона буде під арештом до 08.02.2020 року. Суд зобов’язав її здати паспорти, а також утриматися від спілкування зі свідками.

Яна Дугарь

Адвокати додали, що будуть подавати апеляцію. Адвокат заявив, що Дугарь не було в Україні в той момент, коли було зроблено фото і відео порівняльної експертизи, яку надало обвинувачення.

Нагадаємо, 12 грудня міністр МВС Арсен Аваков разом з президентом Володимиром Зеленським провели екстрену пресконференцію з приводу затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

У четвер слідчі повідомили, що підозрюють щонайменше п’ятьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменка, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

За версією правоохоронців, на основі проведених експертиз, закладала вибухівку під авто Шеремета – Кузьменко, а допомагав їй – Антоненко.

Також слідство вважає основним мотивом убивства журналіста Павла Шеремета дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні.

P.P.S.

Тим часом суд по Юлії Кузьменко триває.

Суддя Вовк не захотів слухати жодного з поручителів, а їх було 15. Також обвинувачення зробило Юлію «безробітною», хоча вона вже майже 20 років працює лікарем.

Наразі суд пішов до дорадчої кімнати.

Це якесь подвійне дно. Шоу продовжується. Знущання над судовою та правовою системами також. Нівелюється все. Зрозуміло кому це вигідно.

Радіють в Кремлі. Такої хвилі приниження військових і добровольців як зараз в Україні, ще не було ніколи…

Андрій Смолій

Невже вам все це нічого не нагадує?
Масштабність відпрацювання справи щодо вбивства одного, нехай навіть відомого, журналіста. Розмах полотна. Глибина розкопу.

Свого часу товариш Сталін дуже любив подібний масштаб.

Який брифінг! Тріумф!
Мені особисто не вистачало тільки маленьких круглих окулярів на новому Берії.

Бачите- все міряється на сотні і тисячі.
Відпрацьовано мільйони телефонних з’єднань, десятки тисяч дзвінків, сотні будинків, тисячі квартир, сотні виїмок документів.
З таким масштабом можна захоплювати всесвіт.
З таким масштабом, на контроль ставляться всі активні інакодумці — в рамках одного єдиного справи.
Яка перспектива!

І ви подивіться, яке опукле майстерне охоплення «всієї цієї патріотичної тусовки».
Військові, добровольці, волонтери, медики. Ріфмастер, взагалі два в одному і музикант патріотичного спрямування, і ССОшнік.
Месидж читається чітко — всі вони непередбачувані і здатні на все.
Вони — потенційні злочинці і маргінали.
Вміло міксується тема грошей і майна.
Вміло розставляються акценти, вміло дозується нарізка розмов і «доказів».

За вуха притягується все, від масштабу впливу смерті Шеремета на дестабілізацію (чого, до речі, не сталося), до демонстративно сумнівних доказів, розбіжностей і неприкритого абсурду.

Сигнал нам — ми контролюємо вас всіх. Ми готові фабрикувати і шити білими нитками. Скоро відкриється велике полювання.
Довоювалися, курви!

Сигнал іншим — «ці атошнікі» вже за**али всіх! Вони небезпечні, непередбачувані і готові на все. Але ми захистимо тебе від них. Просто аплодуютй нам, і не звертай увагу, що у нас не сходяться кінці з кінцями.

Настають часи великих справ і розкритих змов. Шоу дідуся Сталіна вже стукає в серця нащадків.

Одного журналіста, за версією слідства, вбивала ціла злочинна організація. З метою дестабілізувати цілу країну.

Навіть не сумнівайтеся — замовника призначать масштабного. А потім «ниточки потягнуться» до інших справ.
Судові засідання добре продаються на телебаченні.

Залишилося не так багато, до того, як струсять пил зі словосполучення «ворог народу».
Тим більше, що народ вже готовий.
А з нас вийде дуже колоритний «ворог».

До речі, маленький рябенький Йосип, теж здавався спочатку смішним і жалюгідним.
А маленький вова П. — так нікчемно тягав портфель за Собчаком.
Ніхто навіть не помітив переходу до стану, коли всім стало не до сміху.

Я ж, як зазвичай, перебільшую, так?
Параноїк?
Просто, кажуть — якщо у вас немає параної, це не означає, що за вами завтра не прийдуть.
Патріоти х**ви…

Гліб Бабіч

Поделиться:
Загрузка...