Strong Europe Tank Challenge День ІII

241

Українські танкісти продовжують участь в міжнародних танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2017.


Напередодні наші екіпажі відпрацьовували наступний етап перегонів — «Взвод в обороні».

Щодо результатів виконання вправ, то Генеральний штаб ЗС України вже традиційно коментує, що залікові бали команд-учасниць тримаються у таємниці та будуть оприлюднені наприкінці змагань.

Але в той же час, на Facebook-сторінці Збройних сили Австрії (Bundesheer), сьогодні була розміщена ось така таблиця балів (кожна команда проходить змагання за своїм планом) із проміжними результатами:

До складу української делегації, яка нараховує 32 особи, входять не тільки танкісти взводу капітана Романа Багаєва, а й зокрема представники Харківського бронетанкового заводу, а модернізована версія танку Т-64БВ, що представлена на змаганнях, наразі проходить дослідну експлуатацію у військах.

Нагадаємо, що програма танкових змагань включає дві основні частини — бойові стрільби підрозділу як у наступі, так й в обороні, виконання вправ зі штатної стрілецької зброї. Інші вправи: виклик вогневої підтримки, водіння бойових машин (танків), визначення відстані до цілі, ідентифікація (розпізнавання) цілі, тактична медицина та евакуація пораненого, дії при застосуванні противником зброї масового ураження, евакуація пошкодженого (підбитого) танка. Програма змагань передбачає й перевірку фізичних кондицій військовиків — подолання спеціалізованої смуги перешкод та спортивну естафету.


Поделиться:
Загрузка...