Справа Журавля

104
Щойно, другий поспіль суддя Печерського суду взяв самовідвід по «справі Журавля».
.
Хтось скаал їм, що вираз «Тягнути кота за яйця» — це непогана схема роботи суду, коли в якості відповідача — людина, що займає кабінет Президента України.
Вони ж казали, що це справа нічим не загрожує найвпливовішому політику? Що він ні в чому не винен? Ну подумаєш, «взяв під особистий контроль» справу з евакуації пораненого розвідника-морпіха з сірої зони. Та так, що той стік кров’ю, не дочекавшись допомоги.
Так як же ж? Чому ж скоро рік триває судовий пінг-понг. А рішення щодо внесення справи до Єдиного реєстру, з усіма наслідками і процесуальними діями, що судом прийнято (і не скасовано), але повернуто на новий розгляд.
І тепер вони не «тягнуть кота» — а знущаються над правосуддям, законом і здоровим глуздом. Самовідвід минулого судді і призначення нового відняло більше трьох місяців! І тепер — знову?
Хоча, я розумію суддів. Лізти в це не хочеться. Занадто резонансно. І ситуація бридка — по всім діям влади. І бруд.
Та й «зверху» телефонують і командують «тягнути кота». Та й бруднитися не хочеться.
Як же ж так, Володимире Олександровичу? Вам же ж боятися нема чого?. Ви ж навіть законом прикриті на час каденції? Чого ж так упиратися і тиснути на всі педалі?
Не хочеться ганьби? Так ситуація і так для вас — повна ганьба.
Ну що ж. Ми трохи почекаємо призначення нового судді. А потім трохи струснемо звичний вам цирк — в сторону виконання закону і правосуддя.
Ви, і працююча на вас «циркова схема» впроваджена вами в армію — все одно відповість за все. І ви ж це відчуваєте, правда?
Є така штука — справедливість. Іноді вона приходить повільно, і змушує себе чекати. Але все одно настає.
А тягнути кота заяйця — оманлива приказка. Це завжди погано закінчується.
Не вірите? Візьміть кота, спробуйте потягнути — і подивіться чим закінчиться. Якщо залишиться чим дивитися.
Поделиться:
Загрузка...