«Справа Шеремета» — це дзеркало влади

130
Реальне. В якому відбивається її справжня суть.
А не спроби перефарбуватися під суспільний запит. Їх дійсне ставлення до України, до війни з ворогом, до ветеранів, до цінностей і розуміння слова «патріотизм».
Справа Рифа, Кузьменко і Дугарь — їх великий «чемодан без ручки». Вони не можуть його кинути. Тому, що патріотичні сили України, як і раніше представляють для них загрозу. Вони не можуть піти на поступки, тому що їх тримають за яйця з двох сторін їх антиукраїнська суть і популізм.
Але все занадто затяглося. І пора міняти ситуацію. І «справа Шеремета» має зависнути у них на яйцях не валізою власної нікчемності — а гирею, що загрожує відірвати їм нахрін все. Вже час.
Тому, завтра у нас особливий день. Ми не дарма висунули Юлю Кузьменко депутатом від своєї політсили. Європейська Солідарність, Справа Громад, наші прихильники і друзі підтримували переслідуваних у «справі Шеремета» з самого початку. І всіма можливими способами.
А тепер настав час закріпити розуміння, що це саме «політичне переслідування» брехливою владою -справжніх патріотів України.
Тому ми оголошуємо великий збір своїх однодумців і прихильників. І завтра, 16 березня о 14.00 ми прийдемо під Шевченківський Суд за адресою Дегтярівська 31-А
Ці чорти думають, що ми звикли просто ходити під суд. І Риф буде продовжувати сидіти, а Юля і Яна перебувати в положенні злочинців на ланцюгу.
Кажете, недобре тиснути на суд? Ну ОК. Можливо.
Але нехай вони згадають, що таке найдієвіша і легальна форма тиску — громадська думка, виражена в особистій присутності.
І нехай роблять з цього будь-які висновки. Але ця циркова справа має бути нарешті закрита. Риф повинен вийти на свободу. І з усіх «підозрюваних» повинні бути зняті всі звинувачення.
А потім ми займемося тим, як ці нікчеми компенсуватимуть втрачений час життя. І як будуть нести відповідальність.
Ми чекаємо вас.
Величезна подяка всім, на кому це тримається. І хто відстоює справедливість під судами раз за разом.
Але тепер ми ВСІ повинні їх підтримати.
Щоб ці самі «не залізні яйця» звело в дві маленькі холодні грудочки.
І нехай вони це зроблять хоча б від безвиході. Хоча б від страху.
Але так повинно бути.
Приходьте завтра. Реєструйтеся за посиланням — і приходьте.
Так само нам потрібна інформаційна підтримка. Ваші репости і коментарі.
Нас має бути ДІЙСНО багато.
Слава Україні!
Поделиться:
Загрузка...