Справа Шеремета: Антоненка лишили під вартою

111

Суд у справі Шеремета продовжив запобіжний захід у вигляді арешту Андрію Антоненку ще на 2 місяці

Клопотання прокурора задовольнили, усім підозрюваним продовжили запобіжні заходи на 2 місяці.

Наступне засідання Шевченківськог райсуду відбудеться 17 листопада. Для Юлії Кузьменко суд залишив цілодобовий домашній арешт з носінням «браслету».

Після суду у справі Шеремета щодо продовження запобіжного заходу у вигляді арешту Андрію Антоненку ще на 2 місяці, правоохоронці вивезли його до СІЗО попри опір протестувальників

Так, активісти барикадували виїзд із суду, поклавши бетонну колоду, багато гілля, сміттєві баки та шини. Також були чутні вибухи та сирени автомобілей правоохоронців.

Між силовиками та активістами сталися сутички та штовханина.

Антоненка врешті-решт вивезли до СІЗО. Згодом, відбулася перепалка між силовиками та активістами.

P.S.

Головний «доказ» слідства по «справі Шеремета» — це перебування Зеленського на тому ганебному брифінгу.
Через це людей звинуватили, тримали в клітках, а Антоненка тримають досі.
Це демонстрація ручного керування силовиками т.зв. «лідєром» та акт залякування громадян Системою, яка повернулася з приходом до влади «слуг» — і немає жодного відношення до правосуддя.
Найвищі посадовці країни на очах всього світу скоїли злочин, і продовжують його.
До речі, далеко не перший злочин, і точно не останній.
Суд відмовив у допитах президента Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та двох колишніх генпрокурорів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета

Про це йшлося на засіданні Шевченківського райсуду Києва.

«Як пояснила сторона захисту, необхідність цього допиту — щодо обставин, які стали відомі посадовцям щодо цього провадження. Разом із тим вбачається, що ці особи не були безпосередньо свідками обставин, що підлягають доказуванню в цьому кримінальному провадженню, та не є свідками в розумінні ст. 65 КПК.  Що стосується інших осіб, працівників поліції, які є слідчими, або понятих, які приймали участь у тих чи інших діях, також ми з цим обсягом будемо визначатись після дослідження письмових матеріалів», — сказала суддя Оксана Голуб.

Серед людей, яких хочуть допитати адвокати обвинувачених, були Зеленський, Аваков, його заступник Антон Геращенко, ексгенпрокурори Руслан Рябошапка та Юрій Луценко, заступник голови Нацполіції Євген Коваль.

Захист зауважив, що ці посадовці публічно заявляли, що їм відомі матеріали справи, обставини злочину.

Прокурор виступив проти допиту цих людей, сказавши, що вони не є безпосередніми свідками.

espreso.tv

Поделиться:
Загрузка...