Сьогодні — річниця безвізу

428
UPD. Правильно пишуть в коментарях. Це робить з нами і з нашими перемогами навіть не резервіст, це робить уклоніст. Знецінює 2014-2019 і його героїв. Бо сам нікчема.

Сьогодні — річниця безвізу. Насправді — це річниця історичної перемоги України як держави. Бо Європа визнала Украіну своєю частиною, знісши цей принизливий кордон, і тим самим посиливши той кордон, який на сході України, з РФ.
2014-2019 роки ми робили складне домашнє завдання: впровадити європейські практики і стандарти і по формі, і по суті. Виконувати угоду про асоціацію з ЄС і практикувати європейську політику — прозору, підзвітну, базовану на аргументованій дискусії і тд. Не все вдавалося, але всі рахувалися з громадянським суспільством, поважали ЗМІ, дискутували аргументами…
Вже два роки — ми на Стадіоні. І міряємо країну Аналізами. Вірніше політику ми перетворили на колупання в аналізах. Бо нічого іншого ініціатор Стадіону запропонувати країні не може.
Ми перестали жити реальністю. Жити в Україні 2021 року. Цинічні тварини, які в критичному 2014 році трусили латексом на корпоративах українських олігархів, тепер знецінюють тих, хто тоді втрачав здоров’я і часом життя, аби Україна Була.
Чувак, який мріяв стати на коліна перед Путіним в ефірі Коломойського, зараз гнівно грозить пальчиком тим, хто «здав Крим». Ще раз — це робить не той, хто зібрав тоді батальйон, віддав гроші армії і створював її з нуля, хто взяв зброю і пішов на фронт. Це робить іменитий резервіст.
Резервіст, який не відвоював метра української землі, відвів війська з завойованих кров’ю позицій, зараз фантазує ідеями і судить Верховного головнокомандувача, який відвоював дві третини Донбасу.
Дешеві прихвостні резервіста, які встигли прислужитися Львочкіним і російським агентам штибу Оніщенка, зараз складають медіаплани, як нищити тих, хто витягнув тисячі українських заручників з російських буцегарень. Без високих зарплат в держпідприємствах, поклавши життя і здоров’я для порятунку українців…
І цей високооплачуваний гівномет і брехун з гордим титулом «радника» за корумповані гроші, знесені щомісяця на Банкову олігархами всіх мастей, проплачує всі ці псевдо журналістські розслідування і пости після них, аби донести цю огидну маніпуляцію.
Він «доносить» що українських заручників звільняли «цинічно», і доносить це по замовленню тих, хто вже більше року нікого не звільняє…
Мені розказали про плівки Медведчука, які є на Банковій, і якими хочуть знищити Порошенка, відомі журналісти ще місяців вісім тому. Як недавно технологи розказали про план «зробити Порошенка токсичним»…. І шо головне — виписати правильний сценарій, вдарити по емоціям…
І знаєте, це не лише про Порошенка. Це спроба знецінити все те, що країна зробила за ті п’ять років. Знецінити українські перемоги. І це важливо для цього дешевого стадіонного правителя не лише тому, що він хоче знищити свого супротивника і бути обраним на омріяний другий-третій-четвертий термін (не майте ілюзій, що хтось буде тримати обіцянку про один термін).
Він це робить ще тому, що його правління не має жодної перемоги. Жодної історичної перемоги. Тому треба колупатися в 2014 і обіцяти мільярд дерев та президентський університет за три роки, акурат під вибори.
Ми не аналізуємо реальність, в якій Україну перетворили на токсичну державу з лідером-коміком. Яку не запрошують ні на самміти НАТО, ні на самміти ЄС, ні навіть на конференції зі зміни кліматом. Що так відмінно від визнаного лідерства Порошенка…
Ми не творимо майбутнє роботою з формування політик. Ми знімаємо низькопробні дешеві серіали, як от вчора в Право на владу на каналі Коломойського.
Нас не шокує і не дивує, що це зомбування мільйонів відбувається на каналі олігарха, який вкрав в країни п’ять мільярдів доларів, який визнаний причетним до глобальної корупції і якого дуже чекає американське правосуддя. Який з 2019 року мріє «помиритися з Росією», бо в західному світі його чекає одне — тюрма. Ці люди вчать нас «патріотизму» і дискредитують героїзм тих, хто був на передовій за Украіну у 2014….
Це роблять шавки якогось Єрмака, брат якого так захопливо під плівки продавав державні посади в Україні Зеленського, який обіцяв втрутитися в американські вибори і який злив росіянам вагнерівцям. Ми про це якось так вибірково забуваємо — хто є хто…
Iryna Gerashchenko — наша тобі величезна повага…
Що з нами всіма? Ми дійсно повірили, що Аналізи — це і є наша батьківщина? Що колупання в г-вні — це про майбутнє і задля України?…
Хай нам вистачить сил повернутися до нормальності. Шанс ще є…
Поделиться:
Загрузка...