СНБО: Главари «ЛДНР» останутся на своих должностях, они честные и порядочные люди

2 932

Некоторые главари, возглавляющие оккупационные администрации в ЛДНР, – «честные и порядочные люди». Об этом заявил депутат фракции «Слуга народа», советник секретаря СНБО Максим Ткаченко.

«По разным причинам многие остаются там, многих мы знаем и я не исключаю, что кто-то из них может остаться в команде новой власти», — сказал Ткаченко.

«Мне кажется, что и на той стороне сейчас во власти есть профессиональные люди, есть вменяемые люди, все равно есть честные и порядочные люди, которые хотят мира и возврата территорий», — заявил он.

«Слуга народа» Ткаченко не исключает, что некоторые из лидеров боевиков сохранят свою власть и получат должности уже после деоккупации.

P.S. Бойовики ДНР/ЛНР стануть «командою» нової влади?

На голову не налазить. З кожним днем розуміємо, що немає межі дна в яку нас втягує владна команда. Формула Штайнмаєра це квіточки порівняно з тим що планується в Україні.
Новий член РНБО та депутат від «Слуги народу» Максим Ткаченко вважає що «на тій стороні є професійні та притомні люди…багатьох ми знаємо і я не виключаю що вони можливо залишаться в команді нової влади».

Усвідомлюєте що говорить член РНБО? Бойовиків, терористів, чиновників псевдореспублік потрібно в команду нової влади. А це означає що готується амністія бойовиків та чиновників окупаційного режиму. А це означає що люди, які причетні до окупації України, які видавали злочинні накази та служили відвертим вбивцям та сепарастам будуть керувати нами, нашою країною, нашими органами державної влади.

Це означає, що федералізація та амністія вже стають майже реальністю, яка готується Росією в Україні. Це ворожі елементи, які будуть знищувати нашу територіальну цілісність, мову, культуру, незалежність, наші демократичні інституції.

Що чекає країну? Це крах державності. Це знищення всього українського. Це крах нашого руху до цивілізованого світу.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...