Слуги народу вирішили, що Ахметов перейшов до відкритого протистояння з Зеленським

18

Перехід Ріната Ахметова до відкритого протистояння з президентом Володимиром Зеленським фактично відбувся. І схоже, що на наших очах вимальовується сценарій, за яким він буде діяти далі, щоб змінити владу та врятуватися від деолігархізації.

Таку думку в фейсбуці висловив нардеп, член парламентської фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв.

«Підготовка до вирішальної атаки розгортається по всіх фронтах. Під крилом Ахметова формується кілька політичних колон на всі смаки виборців, заряджаються всі наявні ЗМІ, куплені політологи, експерти, журналісти та лідери думок. Для того, щоб додатково підігріти протестні настрої, Ахметов цілком може вдатися і до саботажу та створення проблем в енергетиці, адже він контролює 70% ТЕС та ТЕЦ. Він діє за принципом чим гірше, тим краще», — зазначає парламентарій.

«І це не дивно, адже той самий Ахметов чудово почувався за всіх президентів України і з усіма домовлявся. З нами домовитися в нього не вийшло. Як не вийшло у Медведчука та в інших псевдоопозиціонерів», — стверждує він.

«Тому, однією рукою працюючи на погіршення ситуації в країні, іншою вони хочуть за допомогою своїх політичних та медійних ресурсів створити враження консенсусу суспільства та еліт і, не виключено, закликати людей виходити на вулиці та спровокувати протести», — пише Чернєв. 

P.S. Як вдалося з’ясувати, на гучно розрекламованих Зеленським семи панамаксах ДТЕК в Україну прибуде 470 000 т вугілля.
5 суден зі США, 2 — з Колумбії.
Всі спроби Центренерго самостійно закупити вугілля провалилися — з Коломойським ніхто не хоче мати справи, його міжнародна репутація відома не лише ФБР.
Начебто домовлено, що вугілля з першого судна піде саме на державну Трипільську ТЕС під Києвом, запаси на якій критично низькі, їх вистачить орієнтовно на тиждень.
Станом на 16 листопада 2021 року на складах ТЕС і ТЕЦ знаходиться 370,4 тис. тонн вугілля. Це на 387,9 тис тонн нижче гарантованих запасів – технічно необхідного мінімуму, згідно Прогнозного енергетичного балансу, розробленого системним оператором НЕК «Укренерго» та на 2 млн тонн нижче планових запасів, затверджених Міненерго.
За добу запас вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ зменшився на 7,6 тис тонн, норма гарантованих запасів залишилася без змін.
На 4 АЕС експлуатуються 13 з 15 енергоблоків потужністю близько 11,5 тис МВт, 2 енергоблоки знаходяться на ремонті.
На 15 ТЕС експлуатуються 29 з 88 енергоблоків потужністю близько 4,6 тис МВт, 59 енергоблоків не працюють.
З державних 23 блоків працюють лише 3, решта 14 стоять без вугілля, 6 — на ремонті.
Зима надійшла, імпортованого вугілля вистачить на лічені дні, що робимо далі?
П.С. Кажуть, що Зеленський особливо чекає панамакси з Колумбії, бо окрім газового вугілля могли насипати і кокс. Але, це не факт…

Поделиться:
Загрузка...