СЛУГИ НАРОДУ ЧИ ПОСІПАКИ ЯНУКОВИЧА?

74

Деякі ЗМІ помітили, що лідер нової партії «Україна — наш дім» Борис Колесніков уникає прямої критики Зеленського. Це пов’язано з тим, що політсила є технічним проектом самої Банкової.

Справа у тому, що партія влади відчутно просіла в південно-східних регіонах, де вона на виборах 2019 року показала несподівано високий результат. ОПЗЖ також не змогла дати переконливу відповідь на «санкції» РНБО проти Медведчука і його телеканалів. Втративши тим самим як медійного впливу, так і надій обігнати «Слугу народу» в рейтингах.

Охочих «підібрати» південно-східних виборців в таких умовах вистачає. Крім вже відомих партій, виникають і нові проекти. А тому створена цього літа партія «Україна — наш дім» на чолі з видатним функціонером часів Януковича – екс-віце-прем’єром Борисом Колесніковим, за даними РБК-Україна та інших незалежних розслідувачів, почала свою роботу саме з цією метою і є технічним проектом самої Банкової.

На це вказує й те, що крім відсутності чіткої позиції на осі «влада-опозиція», у нової партії Бориса Колеснікова простежується явна схожість з «Єдиною Росією» і передвиборчою програмою Януковича.

❗️ З однієї сторони, Зеленський артистично волає: «Чому ми не в НАТО?» та розповідає проєвропейському електорату про «найуспішніший в історії саміт «Україна-ЄС». З іншої — створює політичні проекти, спрямовані на повернення в орбіту «руского міра». Брехлива влада — без совісті, патріотизму та чіткої позиції щодо вектора розвитку України.

Helgi Sharp
Поделиться:
Загрузка...