“Слуга народу” порекомендував дівчині заробляти ж…пою

93

“Слуга народу” порекомендував дівчині заробляти ж…пою, якщо у неї закінчилися гроші.

Народний депутат від Партії “Слуга народу” Олександр Дубинський порекомендував дівчині заробляти собі на життя жо..ою, коли у нього на сторінці одна з підписчиць написала, що у неї закінчилися гроші І нема на що жити.

Депутат здивувався, що дівчина з такою жо..ою залишилася без засобів існування, натякаючи, яким чином вона може себе забезпечити на час карантину.

Дмитрий Чекалкин

Плювати на закон, коли ти під паханом.
Дивився вчора той сюжет про ресторан Тищенка (якому можна) і думав собі на тему що ж вони будуть робити?
Як цей зашквар будуть нівелювати?
А це серйозна історія, зважаючи на те, що предмет хоче балотуватися на мера Києва і зважаючи на те, що люди 1,5 місяця сидять вдома, без грошей…

Думав, в чуваків є хоч трохи мозку і сьогодні ми побачимо як за Коляном бігають ті самі 17 міліціонерів, що бігали за плавцем і торжествєнно на камери складають адмінпротокол про порушення правил карантину, виписавши штраф 17000.
А Зелєнскій у відосику розказує про те, що всі рівні і ми караємо своїх бариг і навіть відрубуємо руки свинарчукам.
Я чесно сподівався, що колективний мозок ОПи народить хоча б таке. Особливо на фоні того, що їх конкурент Кличко без вагань звільнив зама за меншу провину.

Про те, що це ніяка не адмінка, а чистий п.1 ст.325 ККУ я вже й не кажу, аде худоба би тішилася і адмінкою. Бо ж Владімір Алєксандровічь чєстний, він своїх карає, нє жалєє.
Тим більше, що тих 17 000 для Коляна ніщо, судячи з того, шо чай там коштує 600 грн.
Але ні…
Пройшов день….. і:
«У ресторані відбуваються особисті зустрічі. Це такий штаб, — «слуга народу» Тищенко пояснив, чому його заклад приймає ВІП-гостей, попри карантин
«Слуги» народу принесли «нові правила» часів янека.

Причому риги, наскільки я пригадую, настільки цинічно це не робили, вони все рівно намагались сховатися.
Я не виключаю, що через 2 дні, вони на камери зроблять те, що я написав, але то вже пізно… Тим більше своє відношення до закону, до людей і до справедливості вони показали повною мірою.

Тому попри всю бездонність цього дна, висновки в тій ситуації є позитивними: ми маємо справу з повними довбой..ами, відбитими я би сказав.
І весь цей процес — це лиш бутафорія. Там нічого всередині нема.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...