Скоро і сліпі прозріють!

144

Щойно Верховна Рада України попри численні зауваження з боку бізнесу прийняла в першому читанні законопроекти №1209-1 і №1210.

Що ж, тактика ухвалення рішень у парламенті IX скликання незмінна — приймати все, що підсунули. Підсунули з Мінфіну (те, що не приймалось роками через недолугість), підсунули лобісти, грантоїди, ті, хто свої інтереси ставить понад усе, навіть якщо цим знищується в тому числі спрощена система оподаткування, якою користуються півтора мільйона мікропідприємців…

Шкода, що новий склад Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики не бачить, не розуміє і не відсіює такий непотріб.

Звернула увагу, що і проти мене задіяли технологію ботів щодо нещодавнього необразливого допису.

Та попереду ще багато таких «ініціатив» — це і створення Бюро фінансових розслідувань зі старою моделлю правоохоронної діяльності та прямим доступом до баз даних більшості державних органів. Та не задля запобігання фінансовим злочинам, а задля можливості переслідувати «незручний» бізнес.

Це і відновлення азартних ігор в Україні. Як це змінить ситуацію в даній сфері? Та майже ніяк. Без впровадження сучасних визнаних у світі систем контролю за цією сферою влада може породити ліцензований бінес, доходи від якого так і залишаться в тіні.

Як кажуть, не помиляється той, хто нічого не робить. Але в даному випадку краще вже не робити, ніж потім збирати і відновлювати все по крупицях. Як, до речі, з армією було.

Що ж, складні часи настали, скоро і сліпі прозріють!
Мудрості всім нам пережити цей темний період в історії України і залишитися людьми!

Ніна Южаніна

Украинская энергетика обречена на смерть, если продолжаться закупки электроэнергии у России

Выступил в Раде и в который раз рассказал про «азаровщину» в чистом виде, которую сейчас продвигают «слуги». Их законы обрекают любой бизнес на уничтожение и крах. Пока они ездят друг за другом на самокате, только за октябрь в Украине промышленное производство упало на 5%. Украина впервые за 4 года опустилась на 11 позиций в рейтинге простоты уплаты налогов. Бизнес просто сбегает с Украины. При этом страна теряет десятки миллионов гривен, а люди на местах — свои рабочие места. Это катастрофическая ситуация, которая требует вмешательства настоящих профессионалов, а не приверженцев турбо-режима.

Олексій Гончаренко

Рейтинг ЗЕ падає, як знижка на чорну п’ятницю. Чому? Продовжуємо спостерігати за руками Коломойського. Кожен день ця людина намагається збільшити свої статки, відтоді як в нього з’явився вплив. Його феросплавники тероризують керівників НБУ. Герус повністю відкрив український ринок для демпінгової електроенергії з РФ та Білорусі. Зараз почалась прогнозована криза в енергетиці, про яку ми попереджали місяць тому, як ці вмільці взялись за цю справу. Це все вже зараз призводить до відключення українських електростанцій.

Завтра слуги готуються голосувати за законопроект з поправками до закону «Про ринок електричної енергії»(№2233). Звичайно слуги хочуть реанімуватись, і знов створити публічну картинку, цей законопроект наче передбачає припинення імпорту з РФ, але на інших сегментах ринку (включаючи найголовніший – ринок на добу наперед (РДН) – брандспойт російської електроенергії залишається.

Законопроект №2233 залишає в повному обсязі імпорт електроенергії з Білорусі. Всім же зрозуміло, що це буде додаткова електроенергія з РФ.

Мало того, що це пряма співпраця з РФ, це і згортання всіх реформ, які були запровадженні за останні 5 років. Ця антидержавницька позиція та прийняття відповідних законів знов наближає нас до контролю РФ над нашою енергетичною та економічною складовою. І це є одним з наслідків дій, які робить Герус та інші обожнювачі російського світу.

Semen Kabakaev

Поделиться:
Загрузка...