Щодо інтерв’ю Зеленського CNN

55
На запитання ведучого, чи не боїться Україна після останніх подій в Афганістані, що США потенційно можуть так само покинути її сам на сам, Зеленський позначив лише три базових відмінності між Україною і Афганістаном — ми маємо меншу залежність від США, ми більша країна і ми довше воюємо.
«Україна не залежить від США так, як Афганістан залежав. І я дійсно вважаю що за лічені дні, 5-7, таку велику країну неможливо захопити».
Тобто, головної відмінності — що в нас НЕ громадянська війна, а війна із зовнішнім збройним агресором, — Зеленський так і не розуміє. При тому, що вже минуло два тижні від розмови з Байденом, а конкретно ці моменти — чим Україна відмінна від Афганістану — йому мали надати в доповідній по пунктах крупним шрифтом ще до початку візиту, бо подібна тема для діалогу була очевидна.
Це крім інших очевидних моментів, котрі важливі для американської аудиторії CNN: що США залишаються світовим лідером, тож безпосередньо зацікавлені в замиренні на теренах Європи, в притлумленні агресивності Росії, тим більше напередодні очікуваного загострення стосунків з Китаєм.
Про те, що економіка України ґрунтована значно на більшому числі галузей, ніж макові поля і наркотрафік, теж промовчав. Як і про те, що в нас державною ідеологією не є тероризм — тобто, це геть інакший спосіб взаємодії з союзниками і геть інакший рівень небезпеки.
Зрештою, Україна і США належать до одного цивілізаційного шару, тож нам просто легше порозумітись.
А так Зеленського знов виставили на широку американську і світову аудиторію як геть некомпетентного лідера, котрий розуміється на обговорюваних темах гірше за Трампа. Хоча насправді не так принципово, чи він розуміється, — його мали підготувати в ОП. Базові тези, опорні фрази, очікувані питання і найбільш вигідні чи нейтральні відповіді: запам’ятовує текст Зеленський добре. Але йому цього тексту не дали. Знов.
Поделиться:
Загрузка...