ЩЕ ОДИН НОВИЙ КОРАБЕЛЬ, а директор заводу «Кузня на Рибальському» — за гратами

172
Завод «Кузня на Рибальському» спустив на воду броньований артилерійський катер «Гюрза-М» — восьмий за рахунком. Ми — дожилися. Бойову техніку підприємства випускають вже не завдяки державі, а всупереч їй.

Я просто нагадаю, що директор заводу «Кузня на Рибальському» — за гратами. Саме от за ці катери. За них же за гратами перебуває генерал Павловський, який власне замовляв виготовлення катерів для українського флоту. От не замовляв би — не мав би проблем, а якщо намагався посилити обороноздатність держави, значить злочинець.
До речі, слідчих дій ані з Шандрою, ані з Павловським не проводять. Їх просто маринують за гратами. Тиснуть морально, мовляв, не хочеш сидіти — оговори себе і Порошенка. А тоді…
А флот потребує корпблів. І новий катер був сьогодні спущений на воду. Попри все. В присутності народних депутатів генерала Забродського та Яни Зінкевич. І ще — начальника управління кораблебудування ВМС України Василя Радчука.
Дивовижна ситуація. За 2,5 роки зелені так і не розвернули виробництва вітчизняних корбалів. Вони лише вже існуюче виробництво намагаються розвалити. А те — продовжує виробляти кораблі.
Слів нема.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко
Сегодня на воду спустили восьмой корабль серии «Гюрза-М». Восьмой, уже можно говорить про серийное производство, уже можно говорить про опыт «детских болезней», уже можно говорить о том, что есть какое-то количество судостроителей с опытом работы.
Я из Николаева — город корабелов, по советским названиям. Я трошки знаю про кораблестроение. И знаю, что реальных судостроительных компаний у нас в стране на пальцах одной руки. И не все пальцы, кстати, будут задействованы.
Нынешняя власть во время предвыборной кампании так качественно врала про «заработок на войне», что попала в сеть собственной паутины лжи. И они, наверное, искренне верили в то, что прийдя к власти, заняв кабинеты, получив доступы — вот тут то сразу они «воровство» и найдут.
Ага… вот только не нашли. И бросили в клетку директора предприятия и зама министра обороны на третий год у власти, без единой улики или хоть какого-то намека на доказательства. «В неустановленное время, в неустановленном месте, в неустановленной форме, при неустановленных обстоятельствах». Именно так они пишут, я ж не шучу.
А корабль спущен на воду. Вопреки, а не благодаря. Зеленая плесень рано или поздно исчезнет, а корабль будет служить Украине. Вопреки, а не благодаря.
Юрій Бірюков

Зелена влада арештовує директора заводу «Кузня на Рибальському» Валерія Шандру та генерала Ігоря Павловського за те, що вони під час війни, зуміли налагодити виробництво військових катерів для української армії. Нагадаю, це були часи, коли наша країна могла розраховувати винятково на себе, без жодної допомоги навіть від наших стратегічних партнерів, під час заборони поставляти в Україну будь-яку зброю, будь-яку техніку.

На військовому параді, у день 30-річчя Незалежності військові катери, за виробництво котрих люди знаходиться за ґратами, ішли гідно у строю, демонструючи силу нашої армії.
Сьогодні «Кузня на Рибальському» поставила на воду черговий броньований катер для ВСУ. Це не зважаючи на тиск влади та намагання Зеленського зруйнувати наші ВМС.
Я іноді дуже заздрю цим Колям-каклєтам, Юзикам та іншим тамадам. В них не виникає когнитивних дісонансів від подібних оксюморонів. Лицарі без страху та нарікань. А може просто без совісті та сорому?
Поделиться:
Загрузка...