Сергей Поярков о выдаче Цемаха Путину

116

Вадим Лукашевич (российский авиаэксперт):
— Слив Цемаха — это не спасение заложников, а слив темы MH17, Небесной сотни и всех погибших в АТО.

Sergey Fursa:
Какое ключевое достижения для Украины в войне с Россией? Это постепенное замораживание конфликта и санкции против России. Не будь санкций, тысячи и тысячи украинцев погибли бы от рук наёмников Путина. А значит ничто так не важно для спасения жизней украинцев как сохранение и даже усиление санкций. Это к вопросу о ценности жизни любого украинца.

Что является основой для санкций? Международная коалиция в поддержку Украины. Которую нам надо сохранять для спасения жизни наших людей. Не Голландии это надо, а нам. Что стало спусковым крючком санкций? Сбитый Боинг. До него всем было плевать. Этот мир циничный. И как украинцам плевать по большей части на мертвых сирийцев, так и европейцам — на мертвых украинцев. А вот мертвые европейцы сдвинули дело с мертвой точки. Именно Боинг помог нам спасти тысячи жизней. Ибо не было бы Боинга и кто знает, когда и как ввели бы санкции. И где бы в этот момент стояла российская армия.

А теперь Украина сама разрушает коалицию в свою поддержку. Сама лишает европейцев повода усилить санкции. И даже дает шанс для их снятия. А это может стоить тысячи жизней. И это не мифический государственный интерес. Это жизни людей. И в том числе те тысячи жизней, которые уже были отданы.

Когда вы говорите, что ради людей можно пойти на все, то готовите почву под капитуляцию. Ведь ради людей. Ведь тогда и часть суверенитета можно отдать. Ведь все ради жизни людей.

Именно поэтому в западном обществе, которое гораздо более гуманно, нежели украинское, есть правило — не вести переговоры с террористами. Потому что тогда придется выполнять их требования. Ради жизни людей. И тогда террористов станет в разы больше. Ведь метод работает. И тогда погибнет гораздо больше людей.

Віктор Трегубов:
Про Цемаха скажу просто.
Рішення його випустити, яке прийняла влада, всупереч вимогам західних розслідувачів, просто показує Заходу: не лізьте.
Українці завжди домовляться з росіянами, а ви будете виглядати, як лохи. Тож не намагайтеся втручатися.

Це лише внутрішні проблеми Великої та Малої Росії.

Карл Волох:
Можливо, нідерландські слідчі обійдуться без нас і без нашого «центрального свідка».
А ще більш можливо, без нас обійдеться цивілізований світ. Бо місце малоросів — біля російської параші, а не в Європі…

Paul Potseluiev:
Окрім цієї гучної справи, змінилося ще дещо. Вперше керівництво держави зняло маски і відкрито показало, що готове зраджувати державні інтереси заради власних вигод.

А напрямок для таких зрад у нас майже весь російський: війна, реінтеграція Донбасу на умовах кремля, визнання окупації Криму. Не сумнівайтеся: вони рухатимуться у цьому напрямку.

Для них ваших червоних ліній не існує. Вони не мислять державницькими категоріями. Це обмежені, тупі, боягузливі та мстливі зрадники.

Хочеться розбавити цей пост чимось хорошим. Але єдине, що я маю хорошого для вас — це впевненість у тому, що свій строк вони не досидять.

Хоча якою буде Україна після прибирання цього непотребу — відкрите питання.

Mason Lemberg:

Якщо путін хоче отримати цемаха за звільнення наших хлопців, то треба віддати цемаха, потомушто європканасзрадила, тамкомікивопуіпуцця, тамколіявужчаніжнаша, рассіянашибратья, омеріканциубіваютдітєйнаданбассе.

Малоросе!
Хйло хоче щоб Україна відмовилася від Криму, щоб його повернули в цивілізований світ, щоб з нього зняли санкції.
Щоб на решті території України створити федерацію по боснійському сценарію, в результаті чого від держави залишиться тільки назва.
Щоб орки, які вбивали наших солдат, очолили ці федерації і пристально контролювали потоки, які йтимуть тепер в москву. Дань треба платити.

Щоб, ти малоросе, підмив свою жінку і дочку, поставив іх раком і сумирно чекав, коли в твою хату прийде моторола, гіві і цемах.
При цьому дуже важливо простопєрєстатьстрєлять, статьнаколєні і сойтісьпосредінє своєї хати. Тогда будєт мір.
Путін же хоче, а ти не можеш відмовити…

Вибачте.

Є ще одна важлива річ, яка виллється в трагічні для щелі наслідки після сьогоднішнього звільнення терориста.

Сьогодні померла, так і не народившись, справедливість.
Сьогодні померла, так і не народившись, відплата (а це важливо під час війни).
Сьогодні помер, так і не народившись, закон
Сьогодні померла, так і не народившись, судова система.

Примітно, що все це померло в день, коли щеля привітав нас усіх з запуском антикорупційного суду.
А потім подзвонив в суд і наказав прийняти протизаконне рішення.

Судів в цій країні більше немає.
На справедливість і закон в таких умовах розраховувати не варто.

І про які злочини, які покарання злочинцям можна говорити, чого можна вимагати для них, якщо терорист, який вбив 300 безневинних людей, випущений під особисте зобов’язання, ручним суддею після твого дзвінка?

Поделиться:
Загрузка...