Секрет рейтингів ЗЕ

177
Хочете просте пояснення, чому рейтинг Зеленського все ще — №1? Слідкуйте за руками.

📊КМІС опублікував результати опитування. І відкрилися дивовижні речі, які під пень рубають всі твердження про бодай якісь успіхи зеленої влади.
📈За минулі два роки зростання тарифів ЖКГ відчули 91,5% населення. Зростання цін на харчі в той самий період помітили 90,6% населення. Зі зниженням з/п та пенсій стикнулися 35,4% населення. Чули? Не збільшення, яким хвалиться ЗЕкоманда. Зниження! Третина населення відчула. Але й це не кінець.
🤷🏻‍♂️За минули 2 роки роботу втратили 31,9% опитанних. Враховуючи дані про падіння виробництв — воно й не дивно. Часи Порошенка коли відкрилися 200+ нових підприємств давно позаду.
😕Взагалі про погіршення в своєму матеріальному стані сказали 54,4% населення. Не змінилося воно у 33,6% населення.
👉🏻А от далі починається магія. Такий стан речей 42,9% опитаних пояснюють високим рівнем корупції, 33,8% — некомпетентністю влади, 10,6% — війною на Сході, і 8,3% — пандемією коронавірусу. Хоча саме пандемію влада називає головною причиною. Як бачимо це твердження серед людей відгуку не знаходить. Натомість.
🤦🏼42,9% людей тупо не розуміють, що високий рівень корупції — це похідне від некомпетентності влади. Не тільки центральної влади — на всіх рівнях. Не раз і не два мав нагоду переконатися, корупція квітне там, де керівник не відповідає посаді. Тому що його дурити легше.
🤔Це — головний гріх вітчизняних ЗМІ і різних громадських активістів, вони прищепили людям думку, що всі біди від корупції! Вони не розповідали, як так сталося, що Китай, який в рейтингу Trasparency по корупції був на 100 місці, за ВВП один момент зрівнявся з США.
✌🏻Вони привчили посполитих, що керівник мусить бути криштально чесний — а він мусить бути ефективний. Мусить дебет-кредіт закривати в плюс, як Порошенко за якого зростав ВВП — до 2020 р. Бо як мінімум у ефективного керівника красти важко — саме тому найменше крадуть у приватних фірмах. Вся інша корупція — це справа правоохоронців.
📉Статистика це підтверджує. За Порошенка в рейтингу Trasparency Україна стабільно покращувала свій показник, а нині вона досі на рівні 2018 р. Проте…
🤗От вам і секрет рейтингів ЗЕ. Він тут своїми «санкціями РНБО» та «законом про оліграхів» створив у мас видимість боротьби з корупцією. Потрібен час аби люди побачили — це пустишка. Так само, як і все решта.
🤩Хороша новина — після такого розчарування, Зеленському не буде чого згодовувати прибічникам. Все має межі.
Поделиться:
Загрузка...