СБУ опублікувала переговори нових ватажків ДНР

139
СБУ виклала в мережу перехоплення розмов ватажків «ДНР» Дмитра Трапезнікова, Олександра Казакова та Дениса Пушиліна, які після вбивства Олександра Захарченка обговорюють розподіл посад і чекають на рішення радника Володимира Путіна Владислава Суркова про нового голову терористичної організації

Запис розмов терористів оприлюднено на сайті СБУ.

«Шостого вересня 2018 року приблизно о 18:30 офіційний радник вже загиблого Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої «ДНР». Як стало зрозуміло із розмови, вони чітко розраховують на вирішення «ситуації» Владиславом Сурковим, усім відомим в іпостасі помічника президента РФ Путіна та куратора тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Під час спілкування кремлівські «маріонетки» очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави «ДНР» та складу «Совета Министров ДНР», — йдеться у повідомленні спецслужби.

Під час першої розмови Трапезніков повідомляє Казакову про чуйки щодо можливого рішення Суркова про перекладення обов’язків із Пушиліна (на той час голова «народної ради ДНР») на Трепезнікова. Казаков розповідає про зйомки фільму спогадів про Захарченка, але Трепезніков наказує йому «пригальмувати» до рішення Москви.

У другій розмові Трапезніков просить Пушиліна звільнити з посади «віце-прем’єра-міністра-міністра доходів і зборів ДНР» Олександра «Ташкента» Тимофєєва, якого вважають особистим гаманцем Захарченка. Також Трапезніков просить Пушиліна доручити «міністру держбезпеки» Володимиру Павленку якнайшвидше затримати Олександра Казакова.

«Запис розмов відбувся через тиждень після смерті ватажка терористичної організації «ДНР» Захарченка. Він свідчить про повну залежність так званого «вищого керівництва ДНР» від рішень «куратора від Кремля» пана Суркова. Зміст перемовин вказує на існуючий сталий конфлікт між «керманичами фейкової республіки». Він доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутись впливових конкурентів «з команди Захарченка», зокрема Казакова і Тимофеєва, («Ташкент») та завершити «місцевий державний переворот», — пояснює СБУ.

Поделиться:
Загрузка...