Российских фашистов в Москве выдали за «марш в Киеве»

84
Йозеф Кнехт:
росія обстріляла наших захисників на Сході України з артилерії. Не знаю чим зайнятий рот Зе, але та фігня заважає йому зробити заяву про порушення росією режиму припинення вогню.
Якщо ти за 2,5 роки жодного разу не звинуватив росію,то які у тебе можуть бути претензії до NS2?
Дід Микола:
Зе: Ви што хатітє штоби маі фільми в Масквє нє пакупалі?!!!
РИТОРИЧНЕ ПИТАННЯ.
Чому тих людей, котрі були абсолютно байдужі до відновлення ЗЕвладою імпорту електроенергії у окупанта та продажу кіно-лайна 95-го кварталу в Росію до глибини душі вразила угода між Німеччиною і США стосовно «Північного Потоку-2»?
Oleg Helgiv:
Російські війська обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі. Поранені 7 бійців. Генштаб мовчить, Міноборони мовчить, президент головнокомандуючий х@й знає де. Простий нарід підтримує, раз про війну не говорять по телевізору, то для них вона закінчилась. Так переможемо.
свічка:
Загострення в АТО, 7 поранених за добу, знищена військова техніка, дипломатичні провали по всіх напрямках, невідомо де подівся Принижень…
Натомість ОП постить фотку з текстом»Пётр Алексеевич, как водичка? Кремом от загара мажетесь? А, что это за мужик с вами?»
ПП головного мозку.
синекітенко:
Судячи з сповіщень про смерч над Бирючим, віслюк там. Принаймні на вихідних там був. Бо зазвичай, після його візіту якась хєрня відбувається
КиївМіськБудда:
Головнокомандувач керує армією через додаток «Дія-військо».
Йозеф Кнехт:
Ківа на осінь пообіцяв масові акції на чолі з медведчуком. Зараз РПЦ проводить генеральну репетицію і звозить людей на ходу. Проблема в тому, що акції будуть на чолі з хлом, а не медведчуком. І ціна акцій — державність України. А Зе продовжує воювати з Порохом.
Украинский Сталкер:
Вислів прихильників Володимира Зеленського — «хуже нє будєт!» з кожним днем набуває усе глибшого філософського змісту — дійсно, що вже може бути гіршим?…
Дід Микола:
Маємо такого преЗЕдента, що тепер, коли люди пишуть, що грають на якомусь музичному інструменті, то змушені в дужках добавляти, що роблять це руками.
Ру-ка-ми!
Як Україні відмитися від цієї всесвітнтої ганьби?!!!
Зеленський дав команду переслідувати Жеваго з метою забрати телеканал Еспресо, — Княжицький.
Selvestor Vivat:
Российских фашистов в Москве выдали за «марш в Киеве». Российский телеканал использовал кадры из «Русского марша» для презентации «киевских фашистов»
Mason Lemberg:
Зеленський не пропав! Він просто дерева висаджує!
— А де саме він їх висадив?
— Він вже давно висадив увесь мільярд у себе в голові!
— При цьому всі дерева — груші… На вербі.
— Але їх вирубає Порошенко 🤣
P.S. В Киеве проходит крестный ход УПЦ МП
На Владимирской горке начался молебен, который возглавляет предстоятель Украинской православной церкви Московского патриархата митрополит Онуфрий.
Нардеп Вадим Новиснкий в рясе
Онуфрий возлавляет молебен ко Дню Крещения Кивеской Руси-Украины.
Молебен и крестный ход на Владимирской горке
Ви ж розумієте скільки коштує привезти в столицю стільки людей? Цікаво чи витрачає стільки ж РПЦ(У) на допомогу нужденним, скільки витратила на цю PR-акцію?
Втрати від пандемії через обмін вірусами будемо рахувати потім. І фінансові втрати на охорону здоров’я, і, на жаль, втрату людських життів.
Ну і на роботу запізнились десятки тисяч киян…
Поделиться:
Загрузка...