Російських окупантів необхідно знищувати одним залпом

498

Під час вдосконалення свого вишколу на полігоні курсанти факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ виконують комплексні завдання із застосування різноманітних артилерійських систем.

Впродовж декількох днів майбутні офіцери проживають та діють в польових умовах. На єдиному тактичному фоні під керівництвом досвідчених викладачів молоді гармаші вчаться застосовувати штатні артилерійські системи. Однак, перед нанесенням вогневого ураження вони повинні приховано та швидко висунутись до вогневих позицій, оперативно провести необхідні розрахунки для стрільби. Противника необхідно знищити одним залпом. Після цього артилерійські батареї стрімко й безпечно залишають свої позиції, щоб уникнути ворожого вогню у відповідь.

Для ефективних дій у розпорядженні курсантів-артилеристів є різні за потужністю та способом транспортування гармати. Це, зокрема, 122-мм гаубиці Д-30 та її самохідні аналоги 2С1 «Гвоздика», а також 152-мм причепні гаубиці Д-20 й такі ж за потужністю самохідні 2С3 «Акація». Окрім того, для проведення точних розрахунків вихованці факультету ракетних військ і артилерії застосовують як класичні засоби, так і новітні цифрові технології.

mil.gov.ua

P.S. Відведені, але готові повернутися

Перебуваючи у місцях відведення в районі проведення антитерористичної операції танкісти відточують свою майстерність на полігонах, вправляються у швидкому реагуванні та переміщенні танків. Готові будь-якої миті за наказом повернутись на лінію розмежування для виконання завдань за призначенням.

Днями танкісти одного з підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Донецьк» тренувались у полі. Військовослужбовці в складі екіпажів відпрацьовували «снайперську» стрільбу з гармати по умовному танку противника на відстані півтора кілометри.

 

Поделиться:
Загрузка...