Російське мовлення на Донбасі заглушили вже у 180 населених пунктах

109
Військова система придушення ворожого мовлення «Серпанок» завадила російській пропаганді у 180 населених пунктах поблизу лінії зіткнення на Донбасі

Про це повідомила у Facebook перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«В Авдіівці ознайомилися з системою подавлені ворожого мовлення » Серпанок». Донецька 300-метрова телевежа була посилена російськими кураторами новими передавачами і системами, й майже 20 російських пропагандистських каналів і ТБ-помийок бойовиків були присутні в мережах прифронтових міст і селищ. Завдяки останнім напрацюванням наших військових і волонтерів з‘явилася система «серпанок», яка блокує ці телеканали: на екрані мерзенні морди пропагандистів з‘являються в рапіді, слів не розібрати, краса): «Серпанок» вже покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення», — написала Геращенко.

Крім того, військові змогли заблокувати FM-радіостанції окупантів.

«Також хлопці винайшли спосіб блокувати й ворожі FM-станції, й ми з цікавістю переконалися, що таки працює. Тепер фани і користувачі помиєчних російських і «республіканських» ТБ і радіо залишаться без цієї отрути. Краще пізніше, ніж ніколи… Й це дуже важливий крок в умовах інформаційної війни», — додала перший віце-спікер Ради.

Поделиться:
Загрузка...