Російські окупанти атакували безпілотником центральну частину Львова.
Про це повідомив глава ОВА Козицький.
Подробиці
«Ворог продовжує атакувати Львівщину. Є приліт в центральну частину Львова. За попередньою інформацією, постраждала спадщина ЮНЕСКО. Загроза далі висока», — зазначив він.
Внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок у центрі Львова, додав мер Садовий.
Відомо про щонайменше двох важкопоранених.
Також РФ атакувала район Сихів. Горить багатоповерхівка.
Мер Садовий повідомив про падіння уламків на початку вулиці Бандери.
Очільник міста заявив, що у 51-річної жінки мінно-вибухова травма нижніх кінцівок. Ще одна особа звернулася до травмпункту — садна і забої.
«Унаслідок атаки ворожих безпілотників у Львові є загорання житлових будинків на площі Соборній, вулиці Братів Рогатинців та вулиці Червоної Калини.
Також внаслідок падіння уламків БпЛА загорівся приватний будинок у селі Серники Бібрської територіальної громади.
Всюди працюють вогнеборці.
Попередньо, постраждали семеро людей. Одна особа перебуває у важкому стані», — зазначив глава ОВА.
У деяких областях заходу України пролунали вибухи. Росія атакує безпілотниками.
Про це повідомляє «Суспільне» та Повітряні сили ЗСУ.
Що відомо?
«БпЛА на Вінницю з півдня!» — повідомили ПС о 16:49.
Місцеві канали заявили про звук вибуху.
Також є повідомлення про вибухи у Тернополі –– ЗМІ пишуть про нібито прильот в адміністративну будівлю; та в Івано-Франківську –– там працює ППО, уточнив мер Марцінків.
Удар по центру Франківська.
Шахед просто бив по цивільних місцях…
=======
![]()
Зеленський прийняв рішення захищати країни Перської затоки, Ізраїль і Європу, проте
Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Київ, Одесу, Полтаву захистити не спроможний —
антидронові програми і ракети ППО просто розійшлися по офшорним рахункам.
Навіщо нам високовартісний прострочений імітатор президента?


