«Рогатий» учасник штурму Капітолію погодився свідчити проти Трампа

104
Учасник штурму Капітолію, «шаман» QAnon Джейкоб Ентоні Чанслі заявив, що свідчитиме проти експрезидента США Дональда Трампа

Про це повідомляє Vice

За словами Чанслі, знімок якого із Капітолію у колоритному одязі та хутряній шапці з рогами облетіли усі світові ЗМІ, Трамп його зрадив, тому він готовий свідчити проти нього. Про це розповів адвокат Джейкоба Ентоні Чанслі — Ел Воткінс.

Він додав, що Чанслі сприйняв слова Трампа, після яких розпочався штурм, як запрошення піти до Капітолію разом із президентом і битися там «мов у пеклі».

Адвокат іншого учасника штурму-  Емануеля Джексона, якому висунули обвинувачення за п’ятьма пунктами, включаючи напад на правоохоронців, у судовій заяві зазначив, що характер і обставини злочину повинні розглядатися через призму події, натхненної президентом США.

Ще один учасник штурму — Гаррет Міллер, якого звинувачували у погрозах члену Палати представників Александрії Окасіо-Кортес та офіцеру поліції Капітолію, опублікував через свого адвоката заяву, де вибачився і також поклав провину за свою поведінку на Трампа.

Загалом у справі про напад на Капітолій прихильників Дональда Трампа заарештовані 135 осіб.

Поделиться:
Загрузка...