Рівень дніща…

134
Сьогодні випадково натрапив на відео останнього візиту Зелі в Одесу.
Візит, наскільки я зрозумів, був розділений на 3 частини: перша частина — це те що підготували чиновники, зокрема затоплений стадіон з підставками під плакати, друга частина — моряки і третя частина — зустріч з бізнесом.
І тут цікаво
Цікаво те, що центральною персоною на зустрічі з бізнесом був Андрій Ставніцер. Це власник (чи співвлавник, не суть) приватної стівідорної компанії, чувак, який реально залучав інвестиції в свої проекти, реально створив робочу потужну структуру.
І все чим можуть пишатися зелені уйопки, все на чому вони можуть піаритися — це отакий бізнес, який приходить до них на зустрічі, успіхи якого вони призентують як свої.
А цікаво тут те, що ця компанія фігурує на відео про Єрмака. І брат Єрмака на цих плівках вимагав в якихось чуваків мочити цю компанію на користь якихось турків.
Чуваки везуть Зюзю піаритися на тому, що хотіли замочити
То щоб ви оцінили рівень дніща…
Президент Украины, который согласно официальной декларации владеет 5 квартирами и 5 нежилыми помещениями в Киеве общей площадью 1554 квадратных метра, а также квартирой в Великобритании, квартирой в Крыму, домом в Италии и гостиницей в Грузии, а также годовым доходом в 29 миллионов гривен, продал свой дом в селе Иванковичи жене замглавы фракции «Слуга народа», и переехал в государственную резиденцию в Конча-Заспе в 2000 квадратных метров с несколькими гектарами земли, потому что посчитал себя «бездомным«.
На выборах Зеленский заявлял, что откажется от всех привилегий, продаст президентский самолет и передаст государственные резиденции «деткам».
Самое удивительное, что находятся люди, которые считают это нормальным и естественным.
Поделиться:
Загрузка...