РФ готує війська до масштабної війни з Україною

258

Російський агресор посилює військову присутність на окупованих територіях у Криму й на Донбасі

Про це заявив секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов на Київському форумі безпеки.

На думку Турчинова, Генеральний штаб Збройних сил Росії намагається виграти час, щоб розгорнути основні воєнні сили, що сьогодні концентруються на українському кордоні.

Секретар РНБО зауважив, що на донецькому напрямі знаходиться 8-а армія, і одна з її дивізій вже готова розпочати ведення бойових дій. Турчинов наголосив, що “це війська, що готові до масштабного застосування, до ведення масштабної континентальної війни”.

«І разом з цим проти нашої держави вже сьогодні задіяні близько 260 тисяч російських військовослужбовців, 3,5 тис. танків, 11 тис. броньованих машин, близько 4 тис. артилерійських систем, близько тисячі реактивних систем залпового вогню. Всі ці війська будуть підтримувати 4 і 6 армії Військово-повітряних сил Російської Федерації«, — говорить Турчинов.

Він додав, що обстріли з боку окупантів не зменшуються, прикладом чого є порушення умов перемир’я з боку ворога.

Російські війська навколо України

На початку квітня міністр оборони генерал армії України Степан Полторак повідомляв, що на кордоні з Україною Росія зосередила 19 батальйонних тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тисяч осіб. До складу угруповання входить майже тисяча танків, 2,3 тисячі бойових машин, понад 1,1 тисячі артилерійських систем і приблизно 400 систем залпового вогню.

P.S. Россия готовится к открытому нападению на Украину — СБУ

Служба безопасности Украины располагает информацией о планах России по созданию предпосылок для ввода войск в Украину осенью 2018 года.

«Мы владеем информацией о планах российской стороны. Знаем о планах в окружении Путина группы, которая поставила себе цель создать предпосылки для ввода уже осенью этого года в Украину российский войск под предлогом защиты русскоязычного населения», – сказал на брифинге в Киеве замглавы СБУ Виктор Кононенко, передает «Українська правда».

По его словам, в качестве повода для этого они планируют задействовать криминалитет, спортсменов, околокриминальные структуры для избиения участников пророссийских мероприятий и крёстных ходов.

«Но мы не дадим им реализовать эти планы», – заверил замглавы СБУ.

Поделиться:
Загрузка...