Резніков вирішив прогнутися під Зеленського

36
В ситуації із Юрій Бутусов ми забули про декількох людей, які долучилися до абсурдної та ганебної травлі. А також своїми діями та позицією створюють основу для звинувачення ДБР. Я говорю про міністра оборони Олексія Резнікова та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Синхронно із ідіотським обвинуваченням ДБР щодо Бутусова, вийшов пост на офіційні сторінці МОУ в Фейсбуці. Тобто, під ним підписався міністр оборони Олексій Резніков — не просто якась чергова табуретка Зеленського, а ніби людина з репутацією.
В цьому пості МО на повному серьйозі говорить, что Юра провокує агресивні дії Росії та дає привід для ескалації. І що Головнокомандувач ЗСУ Залужний вже дав розпорядження розслідувати інцидент. Розумієте?
Я би рекомендував Олексію Юрійовичу ретроспективно оцінити за цією логікою власні заяви. В тому числі заяви про «криваву бійню» в разі нападу Росії, про банкрутство Путіна і таке інше. Чи не вважає Олексій Юрійович, що його висловлювання, чи висловлювання того ж Залужного про бажання проїхатися танком по Москві — це провокація проти миру? Може треба самих на себе тоді заяву в ДБР написати? Ні?
Це насправді іронічно-риторичні питання. Всі притомні люди розуміють, що ніякого загострення Бутусов би не спровокував. Бо якщо Росія захоче щось загострити — їй зовсім не потрібне відео журналіста, який стріляє з гармати на полігоні (чому це погано — досі не можу зрозуміти). Путіну навіть хлопчика в трусиках не треба буде вигадувати. Щоби вбивати українців Путіну достатньо власного бажання. І якщо вже не те пішло, сам Зеленський, його стиль управління та байдужість до армії (ДОЗ провалений третій рік поспіль) — це і є велика провокація Путіна проти України.
Ми всі розуміємо що сталося. Просто для того, щоби догодити Зе в його бажанні помститися Бутусову за критику, людина з репутацією Резніков вирішив прогнутися під Зеленського. Це в імперіалістичних країнах міністр оборони повинен мати залізний хребет. В Україні Зеленського міністр оборони повинен мати на спині м’яке сідло. Щоби на ньому міг з комфортом проїхатись недоросток (в психологічному, а не фізичному сенсі) з Банкової.
Олексій Юрійович повинен зрозуміти одну річ. Можна звичайно намагатися бути інтелігентним Луначарським в пенсне серед жлобів-більшовиків. Але рішення про масові розстріли на засіданнях Раднаркому все одно доведеться підтримувати. Та нести потім за ці рішення історичну, а то й кримінальну відповідальність. Коли людина з репутацією залізає у діжку зеленого лайна, вона вилізає звідти брудна та вонюча, але парадоксальними чином лайно в діжці не починає пахнути краще!
Щодо Залужного. В мене складається враження, що Валерій Федорович, з огляду на свій простий як двері солдатський характер, не зовсім зрозумів на що він підписався. Він підписався під тим, щоби засудити офіцерів та солдат, які дали можливість Бутусову постріляти. Це звичайно буде сильно сприяти авториету Залужного в армії. Прям бачу, як сильно. Закликаю Валерія Федоровича на хвилину вимкнути режим заглядання в очі Зеленському, згадати кому, як, з чого і за яких обставин він давав постріляти на фронті, обтекти холодним потом, та терміново припинити цю хрень!

Sergey Vysotsky

Тут «доктор Арестович» вынес интересный диагноз Владимиру Зеленскому. Пишет, что у президента «распад личности». Интересно, обсудили ли это заявление с утра в офисе президента? Все же целый советник Ермака пишет о Зеленском, что «оно не то что мыслить, оно же говорит не может, его лечить надо». Раз доктор пишет, нужно срочно принимать меры. Звоните 103.

Тарас Березовець

Поделиться:
Загрузка...