Ренесанс ОПЗЖ: Як Штепа, Добкін і Медведчук знову опинились на білому коні

223
Олександр Вілкул, Неля Штепа та Михайло Добкін ідуть в мери, а правоохоронна система іде гуляти лісом. Навіть так — іде на гречку, бо ті, хто носив георгіївські стрічки, футболки з “Беркутом” та підносили хліб-сіль Ігорю-Стрелкову-Гіркіну ідуть на мерів і користуються підтримкою тамтешнього пролетаріату… Невже 2014-й нічого не навчив?

Повернемось до свіжих соціологічних опитувань. Минулого року електоральну карту об’єднав Володимир Зеленський. Бо запит на оновлення політичної системи і політичних фейсів, який витає у повітрі — нікуди не зник. Попри те, що останні три виборчі цикли “УДАР”, “Народний фронт”, “Самопоміч” намагалися освоїти цей тренд, але бездарно зливали усі шанси — джек-пот двічі отримала ЗЕ-команда. Урешті загравшись у центризм, “какуюразніцу” та намагання умаслити “ту сторону” під російськими триколорами “слуги” отримали те, що і попередники. Відторгнення, розчарування — і відкушені рейтинги. Як підсумок — на заході і в центрі країни електоральні бонуси отримала ЄС, а на Півдні та Сході ОПЗЖ.

25 вересня Неля Штепа урочисто заявила, що зареєструвалась як кандидат на пост міського голови Слов’янська. Найстрашніше, що рейтинги Нелі у рідному місті просто зашкалюють. А нинішній мер виграв вибори, бо обіцяв… любити Слов’янськ не менше, аніж Неля.

Про особливості цієї любові щедро згадує пошук Google. Де Неля в георгіївських стрічках на спортивний костюм радо вітає Гіркіна-Стрєлкова. Де Штепу підозрювали у вбивстві офіцера СБУ Геннадія Беліченка — і про це нагадує витяг із ЄРДПР.

Або так само можна знайти феєричне інтерв’ю Нелі, де вона клянеться, що Донбас готовий іти до Росії прямо тут і зараз.

Тепер це непокаране пергідрольне зло може цілком легально інтегрувати “русский мир” в підконтрольне Україні місто і власним прикладом доводити, що колабораціонізм і сепаратизм — це справа модна, почесна і приносить не баланду в тюрмі строгого режиму, а привілеї.

Ідемо далі. Днями Юрій Бойко приїздив до Вінниці, де урочисто представляв свого кандидата в мери. Поруч із топом ОПЗЖ кандидатів вітав колишній нардеп Партії регіонів, кримінальний бізнесмен Володимир Продивус, який раніше…брав участь і бандитських розбірках щодо бурштинових копанок.

Це факт свідчить про те, що ще для одного видатного діяча кримінальні справи закінчились нічим, бо ж тепер Продивус як ні в чому не бувало — крутиться в‘юном навколо Бойка.

Або ж рушаємо далі. Як ОПЗЖ страхується у Харкові на той випадок, якщо Геннадій Кернес не вийде здоровим та сильним із клініки “Шаріте”. Не так давно Михайло Добкін вступав у боротьбу за крісло мера Києва у шкіряній куртці та на мотоциклі Indian — аж тут раптом вирішив повернутися до Харкова.

По факту очевидно, що Михайло Маркович вирішив підстрахувати свого політичного учителя Кернеса. На випадок, якщо він так і не оклигає після коронавірусу. Або, коли одужає — але в кріслі мера Харкова красуватиметься уже інша людина.

До речі, де ми втратили той момент, коли Добкін отримав індульгенцію за носіння футболок “Беркут” і закликав будувати Харківську народну республіку?

Партія регіонів і її правонаступниця — ОПЗЖ мали піти назавжди у минуле. Однак на виборах 2020 вони можуть не лише взяти реванш, а і показати свою безкарність: “ну что, майданутые? Мы опять в дамках”. Така перемога не могла би статися, якби судова система робила свою роботу якісно — інакше вся фракція ОПЗЖ шила би ватники в колоніях строгого режиму.

Віктор Медведчук та його санчопанса Юрій Бойко збирають під своє крило відвертих бандитів і сепаратистів і формують організовану злочинну групу. Біда в тому, що нинішня ціль цієї зграї не просто вкрасти усе, а знищити нашу незалежність.

Ось тому вони так в унісон заговорили про возз’єднання із РФ, про те, що Лукашенку треба було вчитися на помилках Януковича — і варто чавити демократичні протести у зародку. Раніше було трошки простіше. Бо всі розуміли, де чорне, а де біле. У владі не було троянського вірусу імені Андрія Єрмака, а старці особливого призначення Фокін та Кравчук вирощували троянди для онучок на дачі в Кончі-Заспі. Ми надто довго толерували зло — і воно погрожує зжерти живцем нас.

МАРИНА Данилюк-ЯРМОЛАЄВА

P.S. У 2014 році Кернес, Добкін, Фукс і Дімент отримали від РФ $ 500 млн, щоб здати Харківську область.

У 2014 році Кернес, Добкін, Фукс і Дімент отримали від РФ $ 500 млн, щоб здати Харківську область, — російський політолог СоловейЗа інформацією російського політолога Валерія Солов’я, Кремль у 2014 році намагався підкупити керівництво Харківщини, щоб там «хлібом-сіллю зустріли російські танки». Коли операція не вдалася, Кернес і Демент відмовилися повернути гроші.
Про це Соловей розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону…
За його словами, $500 млн були тільки першим траншем, загалом ішлося про $2 млрд.
«Можу сказати, що Україні дуже пощастило (розумію, що це звучить цинічно і двозначно), що вона відбулася лише Донбасом. Тому що плани були значно більшими. Вони почали здійснюватися в січні — лютому 2014 року, коли деякі керівники Харківської області та Харкова отримали $500 млн першого траншу за те, щоб здати Харківську область Російській Федерації», — сказав Соловей.
За його даними, гроші отримали мер Харкова Геннадій Кернес, тодішній голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, а також бізнесмени Павло Фукс і Юрій Дімент.
«Вони отримали частину грошей від людей Суркова. Йшлося про суму $2 млрд. За це Харків повинен був першим відкрити свої ворота і зустріти хлібом-сіллю російські танки. Я анітрохи в цьому випадку не гіперболізую. Після того як ці плани були зламані в силу обставин, Росія вимагала повернути аванс», — розповів Соловей.
За інформацією політолога, Добкін і Фукс «повернули гроші відразу ж, без розмов, як тільки Кремль від них це зажадав», а Кернес і Дімент «вирішили перехитрити Москву».
«Як ви розумієте, не вийшло… Кернес відмовився повертати, тому він отримав кулю в хребет (у квітні 2014 року під час пробіжки в Харкові в Кернеса вистрілив невідомий, політик вижив, але відтоді він пересувається у візку. — Ред .) Після цього він повернув свою частку авансу. А того (Дімента. — Ред.), для науки іншим, взагалі убили (Дімента, який був близьким другом Кернеса, застрелили в лютому 2016 року в Харкові. — Ред.)», — сказав Соловей.
Російський політолог переконаний: Москва хотіла включити до свого складу східні, південні і частину центральних областей України — Харківську, Запорізьку, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Херсонську, Миколаївську та Одеську.
«Вся територія, яка влітку 2014 року стала називатися в російському дискурсі «Новоросією», повинна була бути — підкреслюю! — включена до складу РФ… Ніхто у Кремлі, коли плани тільки будувалися, не вважав, що справа обмежиться тільки Кримом чи тільки Донбасом. Це вважалося неуспіхом і особистою невдачею Владислава Юрійовича Суркова, коли справа обмежилася лише Донбасом», — зазначив Соловей.
На запитання про те, чи отримували від Кремля гроші керівники інших українських регіонів, Соловей відповів так: «Я цього не знаю. Я можу з упевненістю говорити про чотирьох керівників Харкова і Харківської області».
Поделиться:
Загрузка...