Рейтинги: Ситуація у СН катастрофічна

150
Ось і останні рейтинги під‘їхали.
(КМІС, опитування з 12 до 16 вересня).
Рейтинг «Слуги народу» катастрофічно впав до 21.5%. (На місцевих виборах не більше 16%).
Європейська солідарність майже наздоганяє СН і має друге місце з майже 18%.
Проросійська ОПЗЖ зберігає свої 16.3%.
Батьківщина стабільно 8-9%.
Радикальна партія Ляшка може подолати виборчий бар‘єр та набрала б 6.3%.
Парламентська партія «Голос» впала до 1.3% по Україні.
Отже, бачимо що ситуація у СН катастрофічна. Рейтинг падає практично кожного тижня. З такими темпами до кінця року ця позначка може наблизилися до 15-16%.
Це результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 12-16 вересня: рейтинг «Слуги народу» падає, а «ЄС» – росте.
Утримаюсь від випромінювання оптимізму, але такими темпами до кінця року ЄС наздожене «слуг» — наразі різниця менше 4%.
На цьому тлі стримано тішусь застою рейтингу ОПЗЖ. Одного часу прокремлівські посіпаки вибрали найбільш безпрограшну тактику — мовчати і не висовуватись. І на певний час вона спрацювала — колишні риги закріпились на другому місці. Проте наш нарід, хоч і з лінькою, але не може не помічати, що реальною силою, яка послідовно дотримується державницьких позицій, є Європейська Солідарність.
І не панікуйте так стосовно медведчуківців — їх електоральна стеля за найбільш песимістичного сценарію (навіть разом з шарієвцями): 26-29%. Причому, щорічно цей показник зменшуватиметься на 1-3%. Хотілось би швидше, але інформаційний пул (Інтер, Zik, 112, NewsOne) цьому вперто заважатиме. Проте, історію не зупинити — просто робимо своє.
Поделиться:
Загрузка...