Разумков заболел коронавирусом

129

В среду, 11 ноября, глава Верховной рады Дмитрий Разумков заразился коронавирусом. Спикер отправился на самоизоляцию.

Об этом он написал в Facebook.

Он отметил, что получил положительный результат теста и теперь будет работать дистанционно.

«Чувствую себя нормально. Надеюсь, так будет и дальше», — написал Разумков.


Вице-премьер-министр, министр по вопросам реинтеграции оккупированных территорий Алексей Резников заболел коронавирусом. Сегодня он получил положительный ПЦР-тест. Об этом министр сообщил на своей странице в Facebook.

Резников добавил, что на самоизоляцию ушел еще вечером понедельника, 9 ноября, но результат теста получил только сегодня.

P.S. Математика смерті. Влада Зеленського прирекла українців.

Ось що написав Олексій Давиденко, директор Медтехніки (посилання в коментарях):
«Устаткування одного Палацу Спорту під Польовий госпіталь на 500 ліжок зайняло би 2 тижні і обійшлося в 25 мільйонів гривень. Навіть 25 таких госпіталів по країні коштували б лише 600 мільйонів гривень.
40’000 кисневих концентраторів, щоб закрити всю потребу українських ліжок стаціонарів в швидкому кисні — це всього 1 мільярд гривень.
Автономна киснева станція для однієї лікарні на 200 ліжок — це 4 мільйони гривень. Тобто, 100 лікарень по країні можна забезпечити штатним киснем за 400 мільйонів гривень.
Ще в березні, китайці офіційно вели переговори з ОП і пропонували побудувати в Україні мобільні інфекційні госпіталі «під ключ» на 250 ліжок кожен за 60 днів і 25 мільйонів доларів.»
Отже, за 2 (!!!) мільярди гривень Україна була би готовою до другої хвилі. Та за цей час майже жодного обладнання не закупили, а на дороги витратили понад 19 (!!!) мільярдів гривень! Тепер вводять карантин вихідного дня, який нічого не дасть, крім добивання малих і середніх підприємців.
Кляті вбивці.
2014 год. С экономикой жопа. Президент сбежал. На казначейском счету 106 тысяч. Война. Потеря территорий. Премьер Яценюк. Зарплаты день в день. Пенсии — без задержки. Горючка для армии нашлась. Зарплаты для военных — нашлись. 2016 год — премьер Гройсман. Война. Экономика растет. На 2019 год рост ВВП на 4,6% — самый высокий в Европе. Зарплаты и пенсии, как и раньше — без пауз.
Приходит премьер Гончарук. И соросята. Провал по бюджету. Рекордное падение по ВВП до коронакризиса. Дальше та же жопа, только глубже. Гончарук шлет видосики из Вашингтона. Мы пытаемся выжить. Давайте уже звать взрослых в правительство, пока все не рухнуло совсем
Навіть у мене немає вже слів! Боже, ну скажи мені будь ласка, як ці йолопі керували великими підприємствами? Писали якись-то стратегічні плани на майбутьне, будували вумні графіки та щось часами розповідали на презентаціях? Як Господи… Якщо вони не можуть прорахувати свої кроки та ризики навіть на сьогодні, я вже не кажу про завтра. Що ти кажеш? Корпоративили і відповідно чорний нал форева! Аааа… Ну тоді зрозуміло.
Коли майстер спорту по пройб@м всего що завгодно, сука цілий премьер-міністр каже щось накшталт, «Якщо не прийняти необхідних заходів, то у середині грудня пізд@ць нашій системі охорони здоров’я», у мене букви закінчуються навіть для матюків. Да ти що? Серйозно? Ти точно Премьер-міністр, чи поросячий хвостик? Цю «військову таємницю», вже як півроку знають навіть горобці на Печерську. Облаштовувати додаткові палати для хворих на коронавірус, треба було ще позавчора! С запасом! У сто відсотків! От нарахували ви там з міністром охорони здоров’я (прізвище немає сенсу запам’ятати, бо час вже і йому збирати валізи), що потрібно додатково десять тисяч ліжок? Готуйте вдвічі більше. А то і втричі. Що зроблено? Одне велике ніх@я!
Ви разі не знали, що майже усім хворим на COVID, які шпиталізовані, потрібен кисень? Багато кисню! Сука, стільки кисню, скільки ви навіть не бачили ніколи в житті. Знали! І що ви бл@ді ЗЕлені робили? А нічого не робили… Відосики знімали та гроші ховали під асфальт. Довий@бувались до того, що лікарів не вистачає? Треба просити про допомогу? Дійсно? Та ви що? А хто залишив українских лікарів без захисту? Порошенко, Уляна Супрун, чи Іван Мазепа? Ви залишили! Ви і більше ніхто! Ваша довбана команда фахівців «мы научимся».
Вам відомо, що в деяких районних лікарнях один сука кисневий апарат на всіх. Що людям робити? Грати в «камень, ножницы, бумага», обираючи того, кому пощастить залишиться в живих? Ви розумієте, бовдури ЗЕлені, що люди хворі на пневмонію чи то грип, але з негативним тестом на COVID, скоро будуть купувати… позитивний тест, щоби бути шпиталізованим. Щоби мати хоч маленький шанс на порятунок! Відміняєте заплановані операції. Почекають! Ну дійсно. Якщо зовсім буде пагано хворому, покажете йому пару серій «Сватов», чи розкажете про Велике будівництво, верніш крадівництво? Має бути краще?!
Де той хер ЗЕлений ховається? На дачі сидить? Айкоси з Єрмаком шмалить? А він в курсі, що в лікарнях люди вже на підлозі лежать. Бо міст немає. Кисню немає. Лікарів не вистачає. Докерувались потвори! Піднеми свою короновану дупу Вова, засунь туди усі свої амбіції та юнацькі образи, і терміново збирай нараду… Ти (Єрмак нехай квіти доглядає), твої два «майстра спорту» Шмигаль та Стапанов, міністр фінансів, президент України Порошенко та колишній міністр охорони здоров’я Уляна Супрун. І швидко приймате необхідні рішення! Сьогодні Вова. Ти чуєш мене, горе ти лукове, сьогодні! Інакше завтра буде вже пізно… І тобі тоді залишиться тільки гадати на сірниках, коли сотні тисяч роззлючених українців (в медичних масках безумовно) розберуть твої халабуди на Банковій та у Кончі-Заспі по цеглиночці. Разом з тобою та твоєю сраною «дрім-тім».
p.s. Карантин вихідного дня, то взагалі було «геніально!». Хотя… Какая уже разница?

Поделиться:
Загрузка...