РАЗУМКОВ РОЗКОЛОВ «СЛУГУ НАРОДУ»

58
Тепер офіційно. Разумков створив у ВР міжфракційне об’єднання «Розумна політика». До об’єднання увійшли 19 нардепів від «Слуги народу», 2 від «Батьківщини», 2 позафракційні і 2 мажоритарники.

Щиро вітаю «Слугу народу» з початком кінця. Це — уже не внутрішній конфлікт у фракції. Це — повноцінний розкол. Звісно вихід 19 депутатів з фракції на 242 рила — ніби й дрібниця. Але це лише на перший погляд. Просто оцініть.
Нардепи-служки, які приєдналися до Разумкова, пішли на неймовірну жертву. Вони відмовилися від 20-50 тисяч доларів США на місяць! Натомість тепер їх гнобитимуть з усіх калібрів — навіть не сумнівайтеся. Якщо ці люди пішли на таке, очевидно — вони вже просто не вірять в перспективи «Слуги народу». А значить не віряить в них набагато більша група нардепів-служок — просто не всі ще готові відмовитися від програми «20-30-50».
Даю повну гарантію — міжфракційне об’єднання Разумкова буде більшати. Гроші знайдуться. Злі язики вже стверджують, Ринат Леонідович фінансувати Разумкова готовий цілковито. Не дивуйтеся, людина завжди прагне досконалості. Ахмєтову треба не монобільшість з якою він може домовлятися, а власна фракція у ВР. І не одна — про Гройсмана вже теж подейкують.
Разумков для Зеленського, це те саме ким була Юлія Тимошенко для Ющенка. Мало хто пам’ятає, що на серпень 2005 р. Помаранчева коаліція брала 61% за всіма рейтингами. Але стався розкол. НУ і БЮТ почали гнобити одне одного. На цій хвилі наступні вибори виграла Партія Регіонів. Нині відбувається те саме. Разумков зараз буде гнобити моноЗЕбільшість з усією пролетарською ненавистю. ЗЕкоманда з не меншою заповзятістю заходиться гнобити Разумкова.
Панове, морально готуйтеся. Ми ще побачимо, як всі медійні ресурси ЗЕкоманди з Порошенка переключаться на Разумкова. Ми ще побачимо як ЗЕкоманда почне намагатися домовитися з ЄвроСолідарністю проти Разумкова — і точно буде послана. До речі, зверніть увагу — Разумков наразі слова поганого про Петра Порошенка не сказав. Очевидно, він не хоче палити мости. Розуміє, що можливо доведеться домовлятися.
І це не дивно. За політичним досвідом Разумков фору дасть всій «Слузі народу» разом узятій. Він єдиний з них, хто займався політикою до весни 2019 р. Для Зеленського і Єрмака Разумков справді важкий противник.
Саме смішне — вони самі собі його створили. Кажу з усією щирістю, в день коли вони відправляли Разумкова у відставку (з кричущим порушенням регламенту) я реготав і не міг повірити — невже вони все це всерйоз?! Невже ЗЕкоманда не розуміє, що створює собі власну «Юлю»? Не розуміли. Певно, на Банковій тоді кофту сушили.
Вітаю всіх з офіційним розколом у «Слузі народу». Бажаю Разумкову наполегливо убивати рейтинги служок. І бажаю служкам не менш наполегливо гнобити Разумкова. А ми всі з неприхованою цікавістю спостерігатимемо за їхнім жабогадюкінгом. І вболіватимемо зразу за всіх.
Бо ніщо так не зміцнює рейтинг Петра Порошенка як кривава, безжальна і безкомпромісна бійка «Слуги народу» зі «Слугою народу».
Хто пішов до Разумкова? Ось список учасників МФО «Розумна політика», про створення якого стане відомо наступного пленарного тижня:
Д. Разумков
В. Козак (СН)
В. Мокан (СН)
Р. Соха (СН)
А. Ніколаєнко (Батьківщина)
Н. Яковлєва (СН)
О. Дмитрієва (СН)
В. Божик (СН)
Д. Микиша (СН)
А. Дмитрук (СН)
В. Кабаченко (Батьківщина)
О. Саладуха (СН)
О. Воронько (СН)
О. Бакумов (СН)
Л. Буймістер (позафракційна)
О. Коваль (СН)
Д. Володіна (СН)
М. Новіков (СН)
Р. Бабій (СН)
А. Загоруйко (СН)
К. Касай (СН)
Д. Гурін (СН)
Є. Петруняк (СН)
І. Юнаков (СН)
М. Крячко (СН)
Володимир Олександрович, цифра 25 дійсно стане для вас роковою. До речі, «слуг» у новому МФО – 21 людина без урахування самого Разумкова. І це тільки початок.
Поделиться:
Загрузка...