Радісного мало

80
Віталій Барабаненко:
Крошка сын к отцу пришел и спросила кроха:
— нахрена ты выбирал презедента-лоха?
UKRAINE FOREVER:
Хаос, який охопив Україну в усіх сферах з другої половини 2019 року теж має причину. І прізвище цієї причини — Зеленський!
Лідер фракції “Слуга народу” Давид Арахамія наголосив, що ідею Володимира Зеленського про оновлення складу КС узгоджено з ЄС та послами G-7
Kostiantyn Yelisieiev:
Якщо сказати гранично дипломатично — це не відповідає дійсності!
КардиналSof:
Арахамія гірший за Чечетова, бо так відверто брехати треба не просто вміти, а бути наймерзенішим покидьком.
крок_за_кроком:
можете уявити,щоб ще в якісь цивілізованій країні світу суддя КС публічно заявив про тиск(неважливо з якого боку)розказав про бажання дати покази на тих,хто чинив тиск,а правохоронці не відреагували б?
а в нас сидять тихо,як миші,ніц не сталось.
Joker_3rd_attempt:
Якщо зе може Конституцію (для зміни в якій, навіть простої коми потрібно 300 голосів) перекрити ЗАКОНОМ з 226 голосами…. то поясніть мені, чому не можна йому влупити Зе імпічмент 20 голосами Броварської міської ради ?
Hellis:
6-й день после выборов. Результаты на сегодня? Их нет. Есть только масштабные разбирательства с подкупом, фальсификацией, пересчетом голосов, попытках вмешательства в электронные системы, кражи бюллетеней и так далее, дополняемые властью попыткой конституционного переворота.
Гамількар Барка 25%
С мест сообщают. В черниговской области больницы уже — всё. Режим сортировки запущен. С кислорода снимают не перспективных и отдают перспективным. А правительство из ковид фонда финансирует сериалы. Это называется «ненадлежащее управление страной».
Hellis:
Я так надеялась, что грузины Саака таки заберут обратно. Но они оказались, заразы, умнее многих украинцев…
Президент Один Спамс:
У зв’язку з проходом в міськради партії шарія зали засідань отримають нову локацію — «пєтушиний угол»
Поделиться:
Загрузка...