Рада поддержала законопроект о референдуме

1 406
Верховная Рада поддержала в целом законопроект №3612 о народовластии через всеукраинский референдум.

«За» проголосовали 255 нардепов.

Как сообщалось, Верховная Рада приняла в первом чтении президентский законопроект №3612 о народовластии через всеукраинский референдум 18 июня 2020 года.

В ноябре комитет по вопросам организации государственной власти ВР поддержал проект закона о народовластии путем всеукраинского референдума и рекомендовал парламенту принять его во втором чтении.

P.S.

Во время обсуждения законопроекта о Всеукраинском референдуме, Рада провалила поправку, согласно которой, на обсуждение нельзя будет выносить вопрос об уменьшении территории Украины.
Сам референдум может назначить парламент (моностадо), и теоретически на него смогут вынести вопрос об уменьшении территории украинских земель.
Ещё раз хочу подчеркнуть, что прямое народовластие — утопия, и его внедрение в слабых демократиях очень опасно. Процедура любого общегосударственного референдума в случае её подконтрольности номинальному большинству и непрозрачности проведения, открывает широкие возможности для манипулирования и легитимизации решений, выгодных Коломойскому, Зеленскому, а через них и Путину. В частности, это касается Крымско-Донбасского кейса.
Напомню также, что во многих странах (например, в Германии) общенациональные референдумы под запретом. Нынешняя власть, ежедневно теряя поддержку, настолько торопится, что продавливает антиукраинское законодательство в ускоренном режиме.
Одна надежда на Конституционный суд, но, с учётом того, кто там засел… В этой ситуации даже Шарп не зарядит вас оптимизмом. Разве что дядюшка Сэм…
Зелені покидьки проголосували за закон про референдум. Таким чином готуючи законодавчу базу під протягнення рішень, які потрібні РФ.
Тепер результати референдуму згідно з цим законом можуть бути не тільки дорадчими або такими, які показують позицію громадян, а й такими, що треба провадити до виконання. Тобто, якщо поставити питання щодо миру і відповіді «так» чи «ні», але не зазначати яким шляхом, то після голосування влада зможе зробити, що схоче.
Один з пунктів який можна виносити на референдум: це питання зміни території України. Цього більш ніж достатньо.
Також внаслідок цього закону, можна буде скасовувати чинні закони України.
Також планують ухвалити після сьогоднішнього голосування закон про місцеві референдуми, а ми вже бачили, що було в Криму, Донецьку та Луганську. Почнуть з розмивання ідентичності, а потім підуть до автономного статусу.
Цей закон пряма загроза Україні, як унітарній державі з молодою демократією, і ним 100% скористується РФ через своїх маріонеток.
Після закону, про такзване народовладдя (Референдум) і проаналізувавши можливості впровадження інтернет голосування — подивіться хто буде керувати.
Доречі, знаєте чому конституція сучасної ФРН забороняє референдуми?
✔️Гітлер у 1934 році на підставі референдуму легітимізував своє всевладдя, об’єднавши посади президента і райхсканцлера.
✔️А за рік до цього на підставі так само референдуму Німеччина вийшла з Ліги Націй – попередниці ООН, – бо та, мовляв, небезпечна для німців, нав’язуючи їм чужу волю та руйнуючи етичні пріоритети (95% голосів «за»).
✔️Надалі Гітлер не раз ініціював референдуми з питань легітимації територіальної експансії (вони, за звичаями того часу, звалися плебісцитами).
✔️аншлюс Австрії був у 1938 році оформлений плебісцитом.
Поделиться:
Загрузка...