Просто так росія не відступить

163
Якби 2 роки тому українці обрали президентом Порошенка, то на фронті продовжувались би бої і ми б втрачали наших військових. Як і сьогодні. І кожен, хто думає і говорить протилежне — або лукавить, або обманює себе та інших.
Бо ця війна до перемоги і просто так росія не відступить.
Одначе з Зеленським ситуація є іншою.
Бо саме він розказував за швидкий мир
Бо саме він розказував, що президент не завершує війну, бо наживається на війні
Бо саме він розвалив проукраїнську коаліцію
Бо саме він розвалив план Порошенка по залученню сил ООН (який активно обговорювався на найвищому рівні в останні роки його президентства)
Бо саме він відводив війська з Золотого, Станиці Луганської заради «миру»
Бо саме він (руками зелених депутатів) відновив імпорт російської електроенергії, фінансуючи путінський режим
Бо саме він (його оточення) причетне до вагнергейту
Бо саме він забув за полонених, які проходять через тортури відпущеної Зеленським «Терези» взамін за таксистів.
Натомість, стаючи кожен раз на коліна перед хzлом, кожен раз ми чуємо від нього якусь гидотно-рабську хуцпу про «ту сторону» і «провокації»
Борислав Береза:
Розбили скло у дверях Офісу президента і збирають позачергове засідання ВР. Загинули 4 українських воїна і мовчить Зеленський та його #монозброд. Висновок, скло у вікні для них важливіші ніж життя українських воїнів.
.
Перемир’я – нема
Головна причина того, чому Офіс президента Зеленського заходився грати в серіал «РНБО накладає санкції» і чому він ревом реве про «невинно-убієнний» вхід в ОПУ – від Нового року в судомах і муках сконав головний фетиш ЗЕвлади. Перемир’я на Донбасі.
Все. Забудьте. Ніякого перемир’я більше нема. На фронті гинуть хлопці. За лютий 2021 р. під час «перемир’я» в зоні ООС від ворожої зброї загинуло українських солдат більше (14 осіб) ніж тоді, коли ніякого перемир’я не було – у 2020 р. (6 осіб) та у 2019 р. (10 осіб). З початку року на фронті загинули 24 особи – із 30 загиблих за весь період перемир’я.
Війна відновилася до рівня, який ми бачили за часів Петра Порошенка. І це уже визнають самі українські урядовці.
Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук відверто заявляє, що в ОРДЛО перебувають російські найманці, командири і російська зброя.
А хто уперто не помічає завершення перемир’я? Правильно. Сам президент Зеленський. Прес-секретар президента Юлія Мендель у провальній програмі «Погляд з Банкової» на не менш провальному телеканалі «Дом» визнала, що кількість обстрілів з боку бойовиків збільшилася, але: «В цілому на переговорний процес щодо глобального і всеосяжного режиму припинення вогню, ми сподіваємося, це критично впливати не буде».
В унісон своєму прес-секретарю співає й сам президент Зеленський: «Як би скептично хтось не ставився до слова «перемир’я», режим припинення вогню потрібен і є досягненням».
Так і кортить гукнути: «Ви там в здоровому глузді? У вас хлопців гине вже більше, ніж за ненависного вам Порошенка! У вас в ТКГ Москва робить все можливе, аби НЕ домовлятися. Вас самих росЗМІ звинувачують у намірах розвернути наступ на Донбас – а під ці словеса убивають наших хлопців! Робіть щось!»
Стало як було за Порошенка? Ні, неправда. Бо за Порошенка на фронті працювали антиснайперські підрозділи. За Порошенка ЗСУ застосовували БПЛА. За Порошенка в зоні конфлікту в повну міру працювали військові розвідники. За Порошенка, обпікшись на перших спробах, перестали гратися у «розведення сил» – навпаки ЗСУ скорочували відстань до бойовиків, а відтак зникали «сірі зони», жадані для снайперів і для ворожих ДРГ. Де це все на фронті зараз?
Цього всього нема. Цього нема, бо президент Зеленський «побачив мир в очах Путіна». Цього нема, бо Офіс президента як за останню надію в житті хапається за будь-яку змогу зберегти «перемир’я» – за принципом «а ну як пощастить?!»
Намагання офісу президента – зрозумілі. Визнавши, що ніякого перемир’я нема і що замирюватися не хоче Москва, президентові доведеться відповідати на запитання: «Тобто Порошенко був правий? А як же «війна не завершується бо на ній наживається Порошенко?» Виникне питання – в яких обсягах наживається на війні сам Зеленський? Через все це нам знову і знову розповідають, що «перемир’я існує».
А перемир’я – нема.

Поделиться:
Загрузка...