Пропагандиський серіал «защитник народа»

57
Під час президентства Зеленського на фронті загинуло вже більше 300 українських бійців, тисячі були поранені — і саме тому його технологи порадили переорієнтуватися на «патріотичну» риторику та заговорити про «загрозу РФ», а не через різке прозріння та свідомий захист держави.

Ні він, ні його команда, розбавлена латентними совками, не здатні поставити на відповідний рівень обороноздатність держави та налагодити зв’язки з союзниками і державницькими силами всередині країни.
Про це наприклад свідчать провалене оборонне замовлення, перебування в клітках військових та менеджерів оборонних підприємств, ганебна реакція влади на публікацію в СNN деталей «справи вагнерівців», натягнуті стосунки з Заходом і постійний наступ Кремля на всіх напрямках, часто успішний, як з «Потоком-2».
Люди, які йшли до влади під хіканькі «а то Путін нападьот?» та «на войне наживались і нє заканчівалі» тепер просто отримують наслідки своєї недолугої шкідливої політики, а разом з ними і весь народ.
І найгірше те, що ніякого визнання помилок та чесного діалогу з українцями «слугами» не передбачається.
А замість того крутиться чергове шоу — з Міловановим в Укроборонпромі, Безуглою в ТСК по держзраді, євразійцем Арєстовічєм в ТКГ та нагородженням Монатіка перед армією, яка сім років несе втрати.
Тому сподіватися, що вони воюватимуть краще ніж «закінчили війну» вже не просто наївно, а смертельно небезпечно — які б мільйони не вкладалися в черговий пропагандиський серіал «защитник народа».
Валерій Прозапас
Украинский Сталкер:
Українці вчать усе людство, що коли кількість ідіотів у країні починає сягати 73% — цією країною починають правити клоуни. Це велика місія мудрого наріду, покладена на нього Космосом.
Поделиться:
Загрузка...