ПРОІГНОРОВАНИЙ УСИК

276
Бій Усик-Джошуа в Україні не показав ЖОДЕН телеканал. Єдине де можна було подивитися двобій, був платний медіа-сервіс MEGOGO. З цього приводу ще вчора почалися потоки ниття на соцмережах, мовляв, що ЗЕкоманді було важко організувати тренсляцію бою Усик-Джошуа на «плюсах» чи на «ЮА.Перший»? Тим більше що росіяни його показували по телеку взагалі безкоштовно.

Відповім — так зеленим було впадлу. І всім іншим телеканалам було впадлу. І не було тут ніякою політики — чиста економіка. Опозиційним каналам нині не до Усика — їм після закону про ЗЕолігархізацію зараз аби не закритися взагалі. А всі інші канали прикинули дебет-кредит, і вирішили що транслювати бій Усика їм не вигідно. З дуже простої причини.
Бо після всього що наговорив Усик про Крим і після всієї його показової російської православнутості, стало очевидно, патріотична спільнота цей бій просто проігнорує. А всій іншій — взагалі до лампочки. Хто сильно захоче, заплатить MEGOGO — не облізе. Бій Усика проігнорували навіть проросійські телеканали, зі зрозумілої причини. Який-неякий, а виступав Усив під синьо-жовтим прапором.
Усик своїми діями сам загнав себе в ситуацію, влучно описану Анджиєм Сапковським — він став тим хто сидить на паркані. Ви пам’ятаєте показову православнутість Усика в ті часи, коли він носив чуба і на рингу гопака танцював? От і я не пам’ятаю. Що ж сталося нині? Нині сталася кримська нерухомість, яку Усик за всяку силу намагається збрегети. Саме звідти вся оця православнутість і всі ці «Крим — це Крим».
Результат — прогнозований. Для патріотичної спільноти Усик — майже ватник і сепар. А для проросійської спільноти він просто нецікавий — бо виступає під українським прапором. Класика жанру, тих хто сидить на паркані зневажають з обох сторін. Це й сталося.
Ну й держава. Гіпотетично — могла купити права на бій. А практично, очевидно, в команді ЗЕ прикинули співвідношення здобутків та іміджевих втрат, і вирішили не ризикувати. Навіщо їм скандал з патріотичною частиною суспільства через Усика? Їм ще черговий серіал російському напівдержавному телеканалу СТС продавати.
Отак воно й буває. Виявився Усик не потірбний нікому — ані патріотам, ані ватникам. Може хоч нерухомості своїй він потрібний? Кримській.
І так. Усик у двобої переміг. Тепер він чемпіон у суперважкій вазі. Росія вчора сильно раділа.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко
Я имею какое либо отношение к победе Усика, как частное лицо или как гражданин Украины?
Нет.
Усик занимается боксом и завоевывает пояса потому что 1) он хочет прославить Украину или 2) он хочет быть чемпионом мира?
Второе.
Усик симпатичен мне, как человек или как носитель определенного мировоззрения?
Нет.
Вывод?
Похер.

 

 

Поделиться:
Загрузка...