ПроФФесіонали, чо…

95
Володимир Санич знову зробив ляп у виступі. Цього разу перед ліцеїстами у Запоріжжі, розповівши їм про 700-річний дуб на острові Хортиця.
.
«Тут на острові є 700-літній дуб, біля якого, за легендою, Богдан Хмельницький збирав військо, а Іван Сірко з іншими козаками писав листа турецькому султану»…»
Насправді цей дуб перебуває на правобережній частині міста Запоріжжя. Колись тут було селище Верхня Хортиця. Там навіть є історико-культурний центр, який так і називається: «700-літній запорізький дуб».
Коли журналісти помітили «ляп», прес-служба ОПи його виправила:
«Глава держави розповів, що біля Хортиці є відомий 700-літній дуб…»
Неоковирна спроба, бо дуб не «біля» Хортиці, а на західній околиці міста, у 8 кілометрах від острова. Та не про це мова. Добре що хоч такий вихід знайшли. Йдеться про інше.
Цікаво, хто пише йому ці «високоінтелектуальні» та вельми «наукові» промови? Людина не може всього знати, тим більше, якщо вона практично не вчилася і не читала книжок. У цьому конкретному випадку Володимир Санич не винен. Але ж хтось йому те все писав? І писатиме далі, бо питання чи доповість хтось шефові про його ляп — риторичне.
А це не дрібниці. Бо нормальна освічена людина не голосуватиме за особу, яка або сама, або її підлеглі постійно «плутають». То Торонто назвуть столицею Канади, то Конституцію Пилипа Орлика приймають у 1996 році, то Латвію з Литвою плутають. А буває в нього що Антигітлерівська коаліція під час Другої світової війни звільняє від нацистів Мадрид.
Мендель «ушлі», а менделівщина» залишилася. Бо існує стара закономірність,що добре відома будь-якому історику щодо того ким себе оточує правитель розумний і ким той, що не дуже…
Поделиться:
Загрузка...