Про техніку на параді Незалежності

160
Вчора було безліч зустрічей зі своїми на Ході захисників! Купа емоцій радості та гордості!
Сьогодні мав можливість проаналізувати техніку і парад, який нарешті на третьому році влаштував президент!
Техніка, яку ми побачили на параді, демонструє, що попри численні брехливі звинувачення на адресу «попередників», в питаннях обороноздатності Володимир Зеленський немає ніяких своїх досягнень. Усі зразки українського озброєння, які ми побачили — розроблені та втілені в життя у 2014-2019 роках — за часів Петро Порошенко та Олександр Турчинов, особливо Ракетний Щит!
Іронія полягає в тому, що на параді були широко представлені бойові автомобілі на платформі «Богдан». Присутність цих автомобілів, вочевидь підтверджує, успішне використання їх на фронті.
В рамках воєнно-морського параду пройшли бойові катери «Гюрза-М», проекту «Кентавр», які виготовляються на заводі «Кузня на Рибальському» При цьому всьому людину, яка керувала закупівлею цієї техніки, генерала Павловського, так само, як і керівництво «Кузні», Зеленський намагається ув’язнити начебто за те, що вся ця техніка, поставлена до ЗСУ, виявилась неналежної якості!
Я вважаю, що деякі зразки треба особливо відмітити, наприклад:
Мобільний мінометний комплекс «Барс 8 ММК» — не експлуатується через числені дефекти, які були виявлені ще в кінці 2019 року. За два роки жодних робіт щодо усунення дефектів не проведено.
Броньований автомобіль «Новатор» з ПТРК «Стугна-П» — фактично є масогабаритним макетом, а не зброєю. Не дивлячись на те, що проект не новий, за два роки Міністерство оборони та Генштаб не спромоглися підписати дозвіл на початок дослідно-конструкторських робіт! На озброєнні не стоять і не можуть стояти!
152 мм гармата «Гіацинт-Б» — зразок модернізованої радянської гармати. Проблема тільки в одному — дефіциті снарядів. За два з половиною роки МО робить все для того, щоби зірвати вітчизняне виробництво снарядів цих калібрів — розтягуючи строки держвипробувань.
РСЗВ «Вільха» — розробка минулих років, в рамках програми «Ракетний щит». Випробування модернізованої установки «Вільха-М» штучно затягуються МО з незрозумілих мотивів.
Єдиним новим зразком великої техніки, яка з’явилася за часів Зеленського можна назвати тягач «Татра». На параді ми бачили, як на базі шасі «Татра», йшов ракетний комплекс берегової оборони «Нептун». Закупівля шасі — єдине суттєве «покращення» комплексу «Нептун», яке ми побачили за останні два роки. При тому, треба розуміти, що замість 70 ракет на Нептун, ми отримаємо близько 20, бо грошей немає, а ті, що були, пішли на переоснащення шасі. Додатково гроші на ракети виділяти не будуть.
Ну і звичайно, коли ми говоримо про нові зразки техніки, закуплені за часи Зе для армії, ми не можемо не відмітити три нові командно-штабні машини з відкритим дахом, на які були витрачені шалені 18 мільйонів гривень. Вони є фактично перефарбованими під хакі версіями цивільних машин Iveco — всесвітньо відомого виробника фур.
Я не хочу казати, що погано щось вийшло чи ні, я хочу акцентувати на тому, що краще вкладати гроші в армію, а не в дороги, бо саме армія боронить нас і дає нам можливість спокійно спати у своїх містах. А виходить так, що на параді всі з влади плескають в долоні, пишаються, а потім армія залишається зі своїми проблемами сам на сам.
Semen Kabakaev 
Зеленський так завзято будував армію в ефірі «1+1», що наразі заборгованість за виплатами бійцям сягає мільярда гривень! Всі розробки, які впроваджував Турчинов знаходяться на столі. Парадом їдуть профінансовані ще нами ракетні установки, але випускати їх масово Україна не може, бо Павлоградський завод, який виробляє паливо в боргах — Міноборони просто не платить їм грошей по контрактах. Зате успішно функціонує програма «дорожні відкати замість гармат».
Вся галузь недофінансована. Деякі заводи по півроку не бачать живих грошей. Авіація не розвивається — ми бачимо рекордний відтік бойових пілотів. Натомість «Укроборонпром» впроваджує систему штучного інтелекту. Мабуть в автоматичному режимі буде обчислювати розмір премій його керівникам та визначати калорійність меню в столовій.
Ви б, Володимир Олександрович, спасибі сказали «попередникам» за те, що є що на параді демонструвати. Замість чергових потоків лайна на адресу Порошенка, Турчинова та Ради-8!
Ні сорому, ні совісті!
Поделиться:
Загрузка...