Про що насправді говорив Зеленському Трамп

94
Про що насправді говорив Зеленському Трамп на конференції
Vitaliy Shynkaruk:
По переконанням слуг якщо бубочка не надасть спростування з доказами, значить це правда
Rostyslav Ginda:
Й…ніть того Зе хто небуть чоботом по голові, бо сидить як придурок, і робить вигляд типа розумного..

P.S.

Как жалок шут, на троне короля,
Как глуп народ, который то позволил.
Роберт Бёрнс
How pathetic the jester is, on the king’s throne,
How stupid the people who allowed it.
#Политбеспросвет
Офіс Президента України:
Президент України Володимир Зеленський особисто проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.
Борислав Береза:
Я ждал до утра. Мне было интересно президент у нас человек слова или балабол. Он сказал, что уйдёт если нарушит закон и нарушал его многократно. Но не уходил. И вот пришёл тот момент, когда он нарушил, признал это и получил за нарушение закона два админпротокола. Наступило утро. Зеленский молчит. Это значит, что он соврал? Володимир Зеленський, так идете на выход или зубами за булаву будете держаться? Можете не отвечать. И так все видно.
Юрій Каракай:
Стосовно моральних якостей Зеленського особисто у мене ніколи не виникало жодних ілюзій, тому участь у спекуляціях на ринку ОВДП гаранта Конституції абсолютно не здивувала. Питання виникають лиш стосовно приховування факту махінації, походження коштів і сплати податків з оборудки на 10 млн., яку Зеленський не відобразив у своїй декларації. P.S. Журналістам варто було б при нагоді поцікавитися, яку частку прибутку родина аферистів витратила на благодійність?
Iryna Gerashchenko:
Продовжується фарс проти лідера опозиції П. Порошенка. Серед абсурдних справ проти нього — за отримання Томосу ПЦУ, проходження моряків в наших територіальних водах , підписання мінських угод, націоналізація « Приватбанку»…
В країні економічна криза, епідемія, безробіття, триває російська агресія, окуповано Крим і Донбас . Режим Зеленського заточений не на протидію кризам і перемогу у війні , а боротьбу з опозицією, ветеранами і волонтерами. На дискредитацію армії, мови і віри. Зе-команда продовжує ширити кремлівські фейки, вся разом працюють на одне — готують країну до капітуляції.
Йозеф Кнехт:
Враховуючи те, що Зе власноручно прослухав всі записи міжнародних розмов Пороха, та найцікавіші на його думку, злив Деркачу, то можна стверджувати, що запис із будь-яким вітанням Пороха в сторону Хла першим був би злитим в мережу.
Європейська солідарність:
Згідно результатів дослідження компанії СОЦИС рейтинг «Європейської Солідарності» за рік виріс у 2,5 рази та дорівнює 21,3%
Друзі, дякуємо вам за підтримку! Разом — ми сила!
Карл Волох:
15 відсотків — це максимум, який я даю Слугам на місцевих виборах. Коли Зеленський це усвідомить, ми прокинемося в іншій політичній реальності.
Поделиться:
Загрузка...