Про показник прибутковості «Нафтогазу»

11 134
Немає кращого індикатора ефективності роботи влади, ніж показник прибутковості «Нафтогазу», бо цей сектор надважливий для економіки, традиційно найбільш корупційний, і за його станом можна безпомилково оцінити куди рухається держава.

Так от що показують цифри.
«Нафтогаз» отримав у 2017 році рекордний прибуток у 39,4 млрд грн.
У 2018 році — прибуток 13,6 млрд.
У 2019 році — прибуток 63,3 млрд грн.
І тут наступає «конєц епохі», «марадьори» уходять, приходять «просто порядочниє люді».
«Збитки «Нафтогазу» у 2020 році склали 11,8 млрд гривень, а всього за три роки вони перевищать 21 мільярд».
От бачите, все стабільнєнько, все як раніше — бо наприклад «Нафтогаз» у 2012 році теж отримав 10,2 млрд. грн. чистого збитку.
«Новиє ліца» виявилися тими ж «крєпкімі хозяйствєннікамі», тільки вид збоку.
Грабують добрий український народ, тільки пір’я летить — відповідно до «Нафтогазу» ВСІ держпідприємства різко стали збитковими, від «Центренерго» до «Енергоатому», вже не кажучи про «Укроборонпром» та «Укрзалізницю», в якіх зокрема працюють справжні реформатори Найєм з Лєщєнком.
Підсажене на телевізійно-пропагандиську голку населення цього не усвідомлює і не усвідомить, тільки дивується зростанню цін, тарифів та скороченню соціальної функції держави — а це просто такий податок на любов до «бубочєк».
Ви їх любите — а вони за ваш рахунок компенсують збитки держпідприємств, з яких «барахлятся».
Проблема тільки в тому, що так довго тривати не може, «хуже будєт» гарантовано, Януковіч теж таке учудив, що аж потім за 15 мільярдів ледь в «тайожний союз» нас не завів — побачимо куди поведе це шапіто, за умови, що Ростов вже зайнятий.
Мінфін прогнозує Нафтогазу 21 млрд грн збитку до 2023 року
P.S.
Поделиться:
Загрузка...