Про «плівки»

128
1) Мені дуже сумно, що на 7+ році інформаційної війни, після «плівок» Мельниченка, «плівок» Оніщенка, в умовах, коли майже кожен в своєму житті монтував якесь відео і звукову доріжку до нього, я змушений писати цей пост
2) Ні Байден, ні Порошенко, ні Ющенко, ні Кучма, ні навіть Зеленський не повинні нікому нічого пояснювати стосовно подібних вбросів. Пояснювати повинні ті, хто ці вброси робить. Перше і головне — звідки і яким чином? Друге — де оригінали і експертизи? Без цього ви слухаєте не розмову Байдена з Порошенком, а театралізовану розмову Деркача з Деркачем.
І не мені вам пояснювати, що з допомогою нехитрих маніпуляцій я можу за півгодини склєпати признання Обами в тому, що це він розпинав слов’янського мальчіка в одних тільки трусіках.
3) Сьогоднішній вброс Деркача очевидно є логічним продовженням підготовки до вбросу, який закинула Верещук. З чого можна зробити висновки про системність дій влади в цьому напрямку.
З чого, в свою чергу, можна зробити висновки про координацію роботи влади з Кремлем.
З чого, в свою чергу, можна зробити висновки про серйозні електоральні проблеми влади і загрозу від Порошенка, відтак спроби його дискредитувати.
Що, звісно смішно.
4) Про системність дій влади в питаннях дискредитації Порошенка також свідчить системна робота все тих же чорноротих гівнометів, які всі як один повірили в те, що плівки Деркача чиста чистісінька правда правденна.
Інших припущень в чуваків тупо нема. Це ж плівки САМОГО Деркача. Як йому можна не вірити??7
Оце і є та сама ботофабрика за корупційні гроші про які вам розказували раніше. Вони зробили це разом.
5) Коли наступного разу вами будуть маніпулювати, розказуючи «Якщо ти не за ____, то ти за Шарія з Портновим — посилайте нах з порога. Бо ніякі це не ваші соратники і не побратими, виходячи з попереднього пункту.
6) Я вважаю, що Порошенко повинен багато чого пояснити своїм виборцям, в багатьох моментах вибачитись.
Але в таких випадках Порошенку нема чого пояснювати. Не має він пояснювати людям одну просту істину — не можна їсти лайно свиней і собак. Не можна.
Можна пояснювати побратиму, українцю, патріоту будь-що, відповідаючи на його підозри і звинувачення, але не можна відповідати на звинувачення в непатріотизмі від кремлівських шалав. І понеділкового епізоду це теж стосується.
7) Належати до патріотичної частини суспільства складніше. Бути політичним представником патріотичної частини суспільства теж складніше. Бо, навідміну від люмпенів, яким пох на окупацію, на державу, на все на світі, ворог грає на наших емоціях, апелюючи до патріотизму, що для того ж Деркача чи Верещук — пустий звук.
То ж виходить, що єдине чим ми можемо апелювати до їхнього виборця — це миска баланди. І то коли вона є вони називають це «стабільність».
А найогидніші і наймерзенніші куртизанки намагаються маніпулювати нами, використовуючи широкий спектр різних претензій до наших лідерів, в тому числі маніпулювати темами, які їм недосяжні в силу продажності.
То ж давайте поважати себе і не давати цим істотам маніпулювати собою в тому, що для них недосяжне.
Знаете, как я определяю, что все эти опросы и социологии не врут? Лехко.
Как только дела у Пороха и ЕС идут хорошо, в тырнетик и в телевизор начинают закидываться кубометры старого привычного говна.
Недавно Социс опубликовал новые рейтинги. Разрыв между Порошенко и Зелебубочкой перестал быть бездонным. Если бы выборы прошли завтра, во втором туре за Пороха проголосовало бы почти 35%, за ото недоразумение – 65,4%. Партия ЕС поддержку нарастила вдвое.
Рейтинги эти Бубочку не могут не огорчать, но Бубочкины огорчения вапще всем до звизды, оно ж тупо мебель: пыталась послушать, как оно в Черновцах за экономику предпринимателям объяснить пыталось, и плакала, потому что нельзя быть таким ничтожным и омерзительно некомпетентным. Главная боль в том, что нарастание рейтинга у Пороха категорически не нравятся питекантропам за поребриком, они ж бабла спустили на это дело прорву.
Поэтому в ближайшее время будем наблюдать регулярное обострение активности небрезгливых туловищ Ивановых, черноротых хабалок Бидоновых и пальцем деланых пинкертонов Бигусов.
Меня, конечно, очень радует, как Дениска говна поел. А поевши, сбегал за добавкой. И теперь мечется по фейсбучеку, размахивая обделанными портками и «дампом», где просто набор файлов, целостность и оригинальность которых подтвердить может только сам Дениска. Поевший давеча говна.
И фейк этот про криво сляпанный в домашней студии «разговор Путина с Порошенко» тоже появился не случайно. Но у меня больше логические нескладухи волнуют. Очень нескладушные даже для благодарного потребителя подобных фейков. Очень странная «дружба» у Пороха с Путиным получается:
— Путин хотел Новороссию, т.е. 8 областей Украины, а получил чиряк на сраку в виде прожорливого кусочка Донецкой и Луганской области. Ценой тысяч закопанных бесславных ихтамнетов.
— Помимо чиряка на сраку, Путин получил санкции, ху*еву гору разного рода санкций, которые конечно ему нипочем, но хотелось бы как-то отменить. Причем это прямая и непосредственная работа его липшего друзяки — Пороха.
— Армія, мова, віра. Вот тоже ж – всё для Путина, прям то, что доктор прописал. И именно поэтому они пять лет пищали, как сучки, про межнациональную и религиозную вражду.
— Украинское кино, украинские книги, запрет российских каналов и соцсетей — ну вот буквально всё РЕАЛЬНО СДЕЛАННОЕ чётенько ложится в канву дружбы. Да?
Нет, шото ваще никак не ложится.
А вот Бубочкины реверансы в сторону Главстерха – они не в виде хриплой записи каких-то голосов. Они конкретны, и никто их не стесняется. Вова видит мир в глазах карлито. Вова ещё не решил, стоит ли доверять Путину. Вовкины посипаки пересматривают мовный закон, сдали оккупантам больше сотни позиций на передке, прое*бали антироссийскую международную коалицию, а на Донбассе у нас «збройні формування», бо слово «российский оккупант» ото чувырло выговорить не может.
Таки хто с кем дружит, я не пойму?
Порох, против которого не топил только ленивый пропагандон Кремля, или Вовачка, «с которым возможен диалог»?
Так что можете укусить себя за підхвостя, туловища бессмысленные. Вменяемым людям этот цирк давно уже приелся и остогыд. А невменяшки всё-равно от вас сбегут. И не потому, что Порох «дружит» с Путиным, а потому что вам их осенью уже кормить нечем будет. Разве что свеженапечатанными гривнами, как термитов. П*зда вам, котята.
А к Пороху у меня одна лишь претензия. Он почему-то не применит паяльники ректально в виде судебных исков. Бесконечных, по каждому поводу. К каждому телеканалу или персоне, позволивших себе клевету. Надо ж как-то учить туловища, что п*здеть – плохо и чревато? А так я, конечно, за плюрализм, да. И за свободу слова. Но без паяльника никак.
Поделиться:
Загрузка...