Про нашого преЗЕдента

97
Давайте скажу дещо про нашого преЗЕдента. Чоловік в 42 вирішив, що «він не лох» і може керувати державою.

Він отримав абсолютну владу. І… через півтора року його досягнення:
— найбільше за останні десять років економічне падіння;
— здав кілометри відвойованої нашими території на Сході і не досяг миру;
— виявився абсолютно безпомічним на фоні основного виклику — коронавірусу. І замість вкласти залишки залишених йому попередниками ресурсів в медицину, він почав піар проект «Велике будівництво» для заробітків свого оточення;
— замість судовоі реформи він … легалізував азартні ігри;
— врешті з тріском програв місцеві вибори і, аби відволікти уваги від всього цього бардаку, вирішив ще й поламати всю систему конституційного ладу в країні.
Бо його законопроект — це треш. Законодавча влада не може відміняти рішення судової гілки влади. Інакше Рада почне скасовувати рішення всіх судів, і це абсурд.
Цей треш гарант Конституції допустив, бо знає — саме в його фракції не знайдеться голосів за відновлення електронного декларування новим нормальним законом. Тому він вирішив «взяти лідерство» і зламати Конституцію.
Може все таки варто взяти лідерство в монофракції, яка тріщить по швам? Може варто нарешті гроші з фонду Антиковід жорстко на медицину забезпечити? Чи серіали важливіше в цих умовах?) Може варто взяти під контроль чесний підрахунок голосів і не намагатися затягувати підрахунок через суди і перерахунок, наражаючи членів комісії на ймовірність захворіти? Може варто згадати про свої обов’язки і припинити займатися піаром на всьому і любими засобами?
Варто. І треба. Але ця людина навряд чи спроможна чути. І розуміти, що він не Бог, а частина системи управління державою, в якій саме він — найслабкіша ланка.
І тому система може позбутися цього механізму. Розмови про перезавантаження, перевибори і парламентську республіку набирають нової актуальності. Кризи сягають такого піку, що іншого вибору може просто не лишитися.
«Ні кортежам!»
«ЗеКа — геть!»
«Маніпуляціям ні, ні брехні!»
«Закон один для всіх!»
«Не дозволимо гвалтувати наші конституційні права» (стосовно законів 16 січня)
Саме це були гасла Майданів.
А не те що в припадку від страху придумав собі нікчемний клоун
І ці гасла й зараз актуальні. Як ніколи
Судді Конституційного мали в носі Зеленського, і прийняли рішення, яке підриває довіру до нього
Голова ВР Разумков, один з очільників «Слуги народу» мав в носі Зеленського, і не вніс до порядку денного денного проект закону Зеленського про розпуск КСУ
Народ України мав в носі Зеленського, і продемонстрував це на місцевих виборах
Путін мав в носі бажання Зеленського стати на коліна і побачити в очах Путіна мир, і далі дає накази атакувати українську територію
Що може бути гіршим за слабкого нікчемного президента?
Поделиться:
Загрузка...