Про міні-державний переворот

82
1. Весь останній рік після оприлюднення Горбатюком першої «порції» записів із кабінету Павла Вовка (голови Київського адмінсуду), я при кожній можливості говорив про міні-державний переворот, який здійснили судді ОАСК. Мені вже почало здаватися, що без зміни влади не можна й мріяти про притягнення цих покидьків до відповідальності. Виявилося, що зміна очільника ОПУ відкрила-таки можливості для розслідування справи.
2. Приємно, що нову підозру суддям детективи НАБУ сформулювали саме в такому ключі (захоплення влади), а не просто по корупції, тому що це далеко виходить за межі звичайного хабарництва.
3. Станом на сьогодні це найважливіша й найскладніша справа із доробку НАБУ (принаймні, з тих, про які ми знаємо). Якщо доведуть її до вироку, мені особисто вже ніколи не спаде на думку дорікнути їм великими коштами, котрі витрачаються на утримання НАБУ.
4. Це не означає, що я погоджуюся з усім, що робить Ситник, але давайте визнаємо, що саме таких результатів, як із ОАСК, ми очікували від його відомства з самого дня створення.
5. Для розумних людей (навіть тих, хто не в темі судів і суддів) записи переговорів Вовка-Аблова дають фантастичну кількість матеріалу для розуміння неймовірної складності проведення судової реформи, опору системи тощо. Так, ОАСК є, мабуть, установою винятковою. Це бандитське кубло, котре залишилося практично недоторканим із часів Януковича навіть у той час, коли інші головні стовпи судової системи (ВРП, ВККС, ВС) пройшли серйозну трансформацію й кадрове очищення. І саме порівняння реформованих судів та органів суддівського урядування з ОЗУ імені Павла Вовка дає можливість зрозуміти, який шлях ми пройшли після Мадану навіть у цій найскладнішій з реформ. Просто життя показало, що вона вимагає набагато більше часу (десятки років), ніж здавалося в 2014.
6. Не знаю, чи є зв‘язок між різким стрибком ефективності НАБУ й фактом, що під Ситником серйозно хитається крісло. Але для мене останні новини від відомства є дуже знаковими

И моя старая боль о высоких зарплатах.
Вот судья Аблов и судья Вовк из Окружного Админсуда Киева СМЕЮТСЯ с зарплаты 10 000 долларов в месяц.
Типа аахаха, лол, только лохи на такую зарплату могут прожить.
Просто два судьи с правом решать государственные дела.
Но те же права есть у министров, их замов, начальников департаментов, глав ДП и так далее. Судья может остановить что-то или разрешить, но и службовець может.
Вы можете сколько угодно считать, что зарплаты у тупов в 10к долларов это пиздец космос, но по меркам коррупционера это ничто. Тупо ничто. Смех какой-то.
Официальная зарплата судьи Аблова, 18 000 гривен ГРЯЗНЫМИ. То есть в районе 700 баксов.
Вот такая наука жизни. Человек который на такой должности СОГЛАСЕН работать за 700 баксов грязными, по итогу смеется с дохода в 10 000 долларов в месяц, который просто астрономический для большинства граждан.
Именно потому я сторонник высоких зарплат и сторонник конкретного спроса за них.

Суддівська мафія проти люстрації і здатна впливати або й повністю контролює Конституційний Суд!

Суддівська мафія ховає накрадене на хабарах.

Поделиться:
Загрузка...