Про фейкове «опитування»

8 052
Заява Володимира Зеленського про фейкове «опитування» під час виборів 25 жовтня – це явка з повинною злочинця, що анонсує узурпацію влади.

Наш обов’язок – зірвати ці плани.
Незалежно від того, якими будуть 5 питань, що їх Зеленський обіцяє оголосити в найближчі дні, такі дії є замахом на конституційний лад і привласненням повноважень, яких ні Зеленський, ні жоден посадовець в Україні не має.
Конституція України передбачає всенародне опитування виключно у формі референдуму, процедура якого може визначатися виключно законом.
Місцеві вибори призначені для вільного і чесного обрання людьми органів місцевого самоврядування. Будь-яке незаконне втручання у виборчий процес, перешкоджання вільному волевиявленню людей, у тому числі використання голосування для фейкових «опитувань» є кримінальним злочином.
Саме через такі «опитування» узурпували владу Гітлер і Лукашенко, саме такі псевдореферендуми Путін використовував для окупації Криму й Донбасу.
Я переконаний, що українці не допустять такого сценарію у нашій вільній державі. Всі демократичні сили і кожен відповідальний громадянин мають дати Зеленському по руках і зупинити його узурпаторські замашки.
1. Вибори мають пройти вільно, чітко у відповідності з Виборчим Кодексом, без будь-якого стороннього впливу на волевиявлення людей і без будь-яких «опитувань».
2. Будь-які спроби використовувати виборчі дільниці чи виборчі комісії для реалізації таких «опитувань» мають негайно припинятися правоохоронними органами та свідомими громадянами, а їх учасники – притягуватися до відповідальності.
3. Будь-які організовані владою незаконні «опитування» за межами дільниць мають розцінюватися як прихована агітація в день голосування і провокація.
4. Будь-які спроби Зеленського намалювати якісь цифри нібито всенародних «опитувань» мають розцінюватися як злочинне зловживання владою з усіма наслідками.
Маємо разом змусити Зеленського повернутися в рамки закону або піти геть.
Смотрим в корень. Дано: партия Зеленского Слуга народа уверенно идёт к поражению на местных выборах. Поражение позорное, т.к. вероятнее всего, СН не выиграет выборы мэра ни в одном областном центре и вообще проиграет и выборы в горсоветы и облсоветы большинства регионов.
Задача: повысить явку избирателей СН и переубедить колеблющихся.
Итог: нужно вбросить идею неконституционного «опроса» (напоминаю, закон о референдуме не принят), чтобы вернуть голоса разочарованных.
Значит, 1) нужны темы для населения, ищущего скорого мира с РФ — автономия Донбасса, русский язык, вода в Крым, выборы в неконтролируемых районах ОРДЛО. 2) нужны темы для молодого электората — понижение возраста голосования, легализация легких наркотиков, доступ к дешевым кредитам. 3) нужны популистские темы — сокращение количества депутатов ВР, расширение полномочий президента (трактовка: президент связан по рукам и ногам Конституцией и законами).
Это всё предположения. Посмотрим на итоги. Совсем скоро. Путь выбран. И этот путь антиконституционный.
П’ять питань — так п’ять питань! (все чемно, як на суді, ашо?)
1. Ви говорили, що для вас важливе життя КОЖНОЇ людини. Чому ви витратили на сторонні цілі фонд боротьби з KOVID-19, і поставили під загрозу життя ВСІХ?
2. Наскільки Вам комфортно працювати під контролем голови Офісу Президента, підозрюваного в державній зраді? Наскільки складно для Вас (технічно і морально) покривати державну зраду?
3. Ваш бізнес в росії успішно розвивається. Ваші компанії навіть отримували фінансову підтримку від держави-агресора. Наскільки сильно це вплинуло на ваше лобіювання інтересів росії?
4. За рік ви значно знизили обороноздатність, мотивацію військових, забезпечення Армії, існування оборонних програм. Ви послабили фронт, і дозволили противнику зміцнитися, наростити сили і зосередити ініціативу в своїх руках. За вашим сприянням зірвана найбільша операція розвідки за всю історію войні з росією.
Чи будуть Ваші адвокати, приводити факт підписання угоди з Британією, з приводу будівництва флоту (підготовленого задовго до вас) — як пом’якшувальні обставини на Вашому суді?
Які ще пом’якшувальні обставини вони можуть використовувати, щоб Ви мали шанс уникнути довічного ув’язнення?
5. Чому Ви так бездарно брешете? Ви ж блазень?

Поделиться:
Загрузка...